تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت تعویض پروفیل upvc فولکس واگنی با پنجره اهنی, قیمت,تعویض,پروفیل,upvc,فولکس,واگنی,پنجره,اهنی,, قیمت تعویض پروفیل upvc فولکس واگنی با پنجره اهنی

قیمت تعویض پروفیل upvc فولکس واگنی با پنجره اهنی

یکشنبه 7 بهمن 1397
12:58 ب.ظ
بهرام پروهاندر بحث قیمت تعویض پروفیل یو پی وی سی فولکس واگنی با پنجره اهنی تصوری بسیار اشتباهی که از تعویض پنجره اهنی در ذهن بیشتر مشتریان است، برداشتن کامل پنجره از دیوار هاست،یعنی قسمتی از دیوار را تخریب کنیم تا پنجره را بیرون بیاوریم و پنجره دوجداره جدید را جایگذاری کنیم. اما اصلا اینطور نیست.قریب به 90 درصد از مشتریان عزیز ما در هنگام تعویض  پروفیل دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی با پنجره اهنی در محل انجام پروژه سکونت داشته اند.
پنجره فولکس واگنی
 

بدلیل اینکه تعویض پنجره اهنی نه تنها آسیبی به دیوار ها وارد نمی کند بلکه در روند زندگی ما نیز خللی ایجاد نمیکند و شرکت ماندگار این پروژه را در زمانی کوتاه و بدون هیچگونه تخریب و مشکلی انجام میدهد.

قیمت تعویض پروفیل

upvc فولکس واگنی با پنجره اهنی 

 مزایایی که ما را ترقیب به تعویض پروفیل upvc  فولکس واگنی با پنجره اهنی میکند:

عایق بسیار مناسب در مهار هدر رفت انرژی

عایق صوتی مناسب و ایجاد محیطی آرام برای خانواده شما

عایق بندی و آبندی مناسب جهت جلوگیری از نفوذ آب به اخل منزل در بارشها

درز بندیهای بسیار مناسب در جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل

عدم  هیچگونه تغییر رنگ در شرایط آب و هوایی مختلف

در برابر فرسودگی و دفرمگی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. و...

پنجره فولکس واگنی

قیمت تعویض پروفیل upvc فولکس واگنی با پنجره اهنی

در این مدل از پنجره همانطور که از نامش پیداست بازشو همانند درب ون های فولکس واگن بصورت حرکت ترکیبی ریلی باز و بسته می شود. ولی در حالت کلی این نوع درب و پنجره از نوع پنجره دوجداره کشویی محسوب می شود.از کارآمدترین و بهینه ترین حالت های بازشو که معماری بهینه سازی فضای ساختمان را در کنار عایق بندی مناسب انجام می دهد، پنجره دوجداره فولکس واگنی است. در کنار حرکت کشویی این نوع  پنجره از عایق بندی بالایی برخوردار است. قیمت پنجره فولکس واگنی در کنار یراق آلات تک حالته و دوحالته بسته به عرض و ارتفاع قسمت یراق خور پنجره بستگی دارد. این نوع یراق را می توان در پنجره دوجداره وین تک و پنجره دوجداره ویستابست و حتی در تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب نیز استفاده کرد.