تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره دو سه جداره عایق, تعویض,پنجره,دو,سه,جداره,عایق,, تعویض پنجره دو سه جداره عایق

تعویض پنجره دو سه جداره عایق

سه شنبه 3 بهمن 1396
02:30 ب.ظ
بهرام پروهانبا استفاده و تعویض پنجره دو سه جداره عایق به جای پنجره های قدیمی از مزایای متنوع آنها بهره مند گردید. برای تعویض پنجره دو سه جداره عایق تنها عملیات ساختمانی مربوط به كندن درب و پنجره های قبلی می باشد و برای نصب تعویض پنجره دو سه جداره عایق احتیاج به مصالح ساختمانی و بنایی نبوده و آنها به سادگی بوسیله پیچ های و فوم مخصوص بر روی قاب درب و پنجره های قبلی نصب می گردند.


پنجره دوجداره
با استفاده و تعویض پنجره دو سه جداره عایق به جای پنجره های قدیمی از مزایای متنوع آنها بهره مند گردید. برای تعویض پنجره دو سه جداره عایق تنها عملیات ساختمانی مربوط به كندن درب و پنجره های قبلی می باشد و برای نصب تعویض پنجره دو سه جداره عایق احتیاج به مصالح ساختمانی و بنایی نبوده و آنها به سادگی بوسیله پیچ های و فوم مخصوص بر روی قاب درب و پنجره های قبلی نصب می گردند.
به لحاظ آنكه تولید  درب و پنجره یو پی وی سی كاملاً مكانیزه بوده و با ماشین آلات پیشرفته انجام می گیرد ، تولید آنها نسبت به درب و پنجره های آهنی ، آلومینیمی و چوبی سریعتر است. نصب و تعویض پنجره دو سه جداره عایق نیز احتیاج به عملیات بنایی نداشته و با پیچهای مخصوص به ساختمان متصل شده و با فوم مخصوص درزگیری و عایق می شود. به همین دلیل عملیات نصب نیز بسیار سریع است. به طور مثال برای یك ساختمان ۶ واحدی با تعداد درب و پنجره های استاندارد ، كل پروژه از شروع تولید تا نصب و تعویض پنجره دو سه جداره عایق نهایی ۱۵ روز كاری می باشد كه شامل ۱۲ روز تولید در كارگاه و ۳ روز نصب در محل پروژه می باشد. همچنین در پروژه های  بازسازی در یک طبقه واحد مسکونی زمان تعویض و جایگزینی پنجره ها در یک روز صورت میگیرد.

تعویض پنجره مدرسه

تعویض پنجره دو سه جداره عایق https://upvc.pro/
پروفیل پنجره دو سه جداره عایق یکی از مطمئن ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در ساخت در و پنجره ساختمانی بوده و مشخصه اصلی آن زیبائی و استحکام می باشد. سبک وزنی، خمش پذیری، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته، مقاومت در برابر مواد شیمیائی و بیولوژیک قابلیت تبدیل به سطوح صیقلی، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیری در کاربردهای متعدد، پلیمرهای مزبور را به مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیره فلزی در صنعت در و پنجره سازی تبدیل نموده است.
یراق آلات مورد استفاده در پنجره دو سه جداره عایق در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب, تعویض, تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص کارشناسان دارد. عملکرد روان یراق آلات روتو را میتوان به وسیله حرکت دستگیره ارزیابی کرد. گشتاور قفل شدن و باز شدن دستگیره پنجره دو سه جداره عایق https://upvc.pro/ براساس استاندارد نرمال صنعتی آلمان با مقدار حداکثر ۱۰ نیوتن بر متر تعیین شده است. یراق دو حالت بازشوی پنجره دو سه جداره عایقROTO  برای امکان رگلاژ دوبعدی و سه بعدی طراحی شد ه اند. رگلاژ نادرست توسط افراد معمولی و غیر متخصص یراق آلات روتو ROTO میتواند باعث شود پنجره دیگر عملکرد مطلوب اولیه را نداشته باشد و دچار مشکل شود. بحث ایمنی و ضدسرقت بودن پنجره دو سه جداره عایق از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. یراق آلات روتو ROTO مورد استفاده در  پنجره های دوجداره به گونه ای طراحی شده اند که ورود افراد از بیرون به داخل را غیرممکن می سازد, این امر به وسیله طراحی و هندسه های خاص در مکانیزم یراق آلات روتو صورت پذیرفته است.
مزایای خرید از نمایندگی یراق آلات روتو پنجره دو سه جداره عایق
• یراق آلات روتو ROTO بالای ۲۰۰۰ ساعت تست آب و نمک را به بهترین حالت پشت سر می گذارد که نشان دهنده کیفیت بالای این برند است.

تعویض پنجره های قدیمی

• یراق آلات روتو آلمان یک یراق ماژولار و دارای انعطاف پذیری است و براحتی می توان آنها را از حالت تک حالته به دو حالته تغییر داد و امنیت پنجره دو سه جداره عایق را دو چندان کرد.
با روغ نکاری و گریس کاری مداوم کلیه اجزای مرتبط با یراق آلات در چهارچوب و لنگه (حداقل یکبار در سال) عملکرد روان یراق آلات را حفظ کنید و در مقابل فرسایش و خوردگی زودرس از آنها محافظت کنید. زبانه های مخفی از جنس فولاد برای جلوگیری از سایش غیرضروری نیاز به گیریس کاری مداوم دارند . به علاوه مکان پیچها باید بررسی گردند. پیچهای شل شده باید توسط یک شرکت متخصص جایگزین شوند. یکی از مزایای اصلی پنجره دو سه جداره عایق https://upvc.pro/ در امکان نصب آن بر روی ساختمان هایی با درب و پنجره قدیمی, آهنی, فلزی، تک جداره و یا آلومینیومی می باشد.امروزه تعویض پنجره دو سه جداره عایق و نصب پنجره دو سه جداره  به یکی از معضل ترین کابوس های خانواده ها تبدیل شده ،دلیل آن هم واضح است بخاطر تصور اشتباه ازعواملی چون تخریب دیوارهای منازل، بنایی طولانی مدت، گچ بری،رنگ آمیزی و هزینه های سرسام آور تعویض پنجره دو سه جداره عایق است که آن ها را قانع می کند از همان درب و پنجره های قدیمی با کمترین کیفیت و کارایی مطلوب استفاده نمایند اما راه حل این موضوع در دستان ماست و آن هم تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دو سه جداره عایق بدون حتی کوچکترین تخریب و بنایی می باشد.