تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی , تعویض,و,پنجره,دو,سه,جداره,آلومینیومی,, تعویض در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی

تعویض در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی

سه شنبه 26 دی 1396
02:57 ب.ظ
بهرام پروهانشما می توانید تنها با تعویض در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی  در هزینه های مصرفی انرژی خود صرفه جویی چشمگیری نمایید. این شرکت کار تعویض در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی را تنها در یک روز توسط افراد کارشناس و حرفه ای انجام می دهد.


تعویض پنجره قدیمی
شما می توانید تنها با تعویض در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی  در هزینه های مصرفی انرژی خود صرفه جویی چشمگیری نمایید. این شرکت کار تعویض در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی را تنها در یک روز توسط افراد کارشناس و حرفه ای انجام می دهد.
از تفاوت های اصلی درب و پنجره های دوجداره upvc با آلومینیومی می توان مقاومت در برابر پوسیدگی و تغییر رنگ, زیبایی, عایق بودن و مقاومت در برابر آتش سوزی و اشتعال را نام برد. همان طور که اشاره شد آلومینیوم حرارت را از خود عبور داده و رسانای گرماست و باعث اتلاف انرژی می گردد. برای حل این مشکل تولید کنندگان درب و پنجره دو سه جداره آلومینیومی ماده ای به نام ترمال بریک به فریم پنجره های خود اضافه کردند که این ماده میزان عایق بودن درب و پنجره دو سه جداره آلومینیومی https://upvc.pro/ را افزایش داده ولی فریم پنجره یکپارچگی خود را از دست می دهد. در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی به مرور زمان کدرشده و زیبایی خود را از دست می دهند. در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی ترمال بریک نیز به طور کلی از درب و پنجره های دوجداره یوپی وی سی زیبایی کمتری دارد و به دلیل عدم اجرای خم و دیگر اشکال به دلیل مشکلات فنی یا هزینه بسیار بالا، در طراحی و زیبایی نمای ساختمان نمی توان بر روی آن حساب کرد .
مزایای تعویض در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی
عایق گرما و سرما: طبق مطالعات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، ۴۸ درصد راه های نفوذ هوا از پنجره ها و ۲۴ درصد از درها است. عایق بودن شیشه ها، اتلاف انرژی های سرمایشی و گرمایشی را تا ۴۵ درصد کاهش می دهد.
عایق صوتی:شیشه های چند جداره، نوع گاز مصنوعی بین شیشه ها، استفاده از درزگیرهای لاستیکی مناسب و همچنین فضای متخلخل پروفیل های UPVC، موجب شده این پنجره ها نسبت به پنجره های فلزی سبکتر بوده، در عین حال عایق خوبی در مقابل صوت می باشند و مقاومت کافی در برابر باد و طوفان و لرزش در هنگام باد از خود بروز دهند.
کارایی و تنوع شکل و رنگ:تنوع رنگ و قابلیت ساخت با طرح های متنوع، پنجره ها را برای هر نوع معماری مناسب می سازند. قابلیت چرخش پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی به وسیله چرخش دستگیره:امکان استفاده راحت برای تهویه ی هوا یا باز و بسته کردن پنجره ها را فراهم می سازد.

تعویض پنجره

یراق آلات مورد استفاده در در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب, تعویض, تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص کارشناسان دارد. عملکرد روان یراق آلات روتو را میتوان به وسیله حرکت دستگیره ارزیابی کرد. گشتاور قفل شدن و باز شدن دستگیره پنجره براساس استاندارد نرمال صنعتی آلمان با مقدار حداکثر ۱۰ نیوتن بر متر تعیین شده است. یراق دو حالت بازشوی پنجره دو جداره ROTO برای امکان رگلاژ دوبعدی و سه بعدی طراحی شد ه اند. رگلاژ نادرست توسط افراد معمولی و غیر متخصص یراق آلات روتو ROTO میتواند باعث شود پنجره دیگر عملکرد مطلوب اولیه را نداشته باشد و دچار مشکل شود. بحث ایمنی و ضدسرقت بودن در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی  از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. یراق آلات روتو ROTO مورد استفاده در  در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی https://upvc.pro/ به گونه ای طراحی شده اند که ورود افراد از بیرون به داخل را غیرممکن می سازد, این امر به وسیله طراحی و هندسه های خاص در مکانیزم یراق آلات روتو صورت پذیرفته است.

پنجره دوجداره

تعویض در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی و نصب پنجره دو سه جداره   
پس از ارسال پنجره‌ها و شیشه‌های مربوط به آنها از سوی کارخانه به محل تعویض, نصب و توزیع آنها در طبقات بر اساس کدگذاری، مرحله نصب آغاز می‌گردد. نصب در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی شامل تمیز کردن محل نصب, تعیین محل پیچهای اتصال پنجره بر روی دیوار(جنس پیچ ها با توجه به جنس دیوار انتخاب می گردد), سوراخ کردن چارچوب, تراز افقی پنجره بدین صورت که پس از قرارگیری پنجره در موقعیت افقی مناسب با قرار دادن تراز روی ستونها در حالت عمودی قرار گرفته، در همان وضعیت سوراخهای اولیه ایجاد و پیچ می شود و پیچ های مربوط به آن بسته می‌شوند.سپس فاصله بین چارچوب در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی و دیوار که در حدود یک سانتیمتر است را با فوم‌های مخصوص پر می‌کنند. این فومها ۶ تا ۷ برابر افزایش حجم پیدا می‌کنند و با این افزایش حجم، کلیه فرورفتگی های پشت چارچوب در و پنجره دو سه جداره آلومینیومی و فاصله بین دیوار و پنجره را پر می‌نماید.