تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض انواع پنجره دو سه جداره رنگی, تعویض,انواع,پنجره,دو,سه,جداره,رنگی,, تعویض انواع پنجره دو سه جداره رنگی

تعویض انواع پنجره دو سه جداره رنگی

چهارشنبه 20 دی 1396
01:55 ب.ظ
بهرام پروهانامروزه تعویض پنجره های قدیمی با انواع پنجره دو سه جداره رنگی این امکان را به خریداران و مشتریان گرامی می دهد که بدون ایجاد تغییر در نمای ساختمان, پنجره های قدیمی را تعویض نمایند و از مزایای درب و پنجره دو سه جداره upvc استفاده کنند.

امروزه تعویض پنجره های قدیمی با انواع پنجره دو سه جداره رنگی این امکان را به خریداران و مشتریان گرامی می دهد که بدون ایجاد تغییر در نمای ساختمان, پنجره های قدیمی را تعویض نمایند و از مزایای درب و پنجره دو سه جداره upvc استفاده کنند.
پروفیل های UPVC به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتاً بر پایه رنگ سفید تولید می گردند ، که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و مواد خام مورد استفاده شده در هر شرکت متغیر بوده به طوریکه در مقایسه تولیدات شرکتهای مختلف تفاوت رنگ و شفافیت قابل رویت می باشد. یکی از مزایای اصلی انواع پنجره دوجداره رنگی امکان نصب آن بر روی ساختمان هایی با درب و پنجره قدیمی, آهنی, فلزی، تک جداره و یا آلومینیومی می باشد.امروزه تعویض انواع پنجره دو سه جداره رنگی به یکی از معضل ترین کابوس های خانواده ها تبدیل شده ،دلیل آن هم واضح است بخاطر تصور اشتباه ازعواملی چون تخریب دیوارهای منازل، بنایی طولانی مدت، گچ بری،رنگ آمیزی و هزینه های سرسام آور تعویض درب و پنجره است که آن ها را قانع می کند از همان درب و پنجره های قدیمی با کمترین کیفیت و کارایی مطلوب استفاده نمایند اما راه حل این موضوع در دستان ماست و آن هم  تعویض انواع پنجره دو سه جداره رنگی https://upvc.pro/ با پنجره های قدیمی بدون حتی کوچکترین تخریب و بنایی می باشد. بیش از ۳۵ درصد ازانرژی گرمایی و سرمایی از طریق درب و پنجره به هدر می روند . انواع پنجره دوجداره رنگی که آینه ای از تکنولوژی مدرن با دانش فنی روز می باشند ، این امکان را به شما می دهند که با بکار بردن پروفیل های چند حفره ای در این نوع درب و پنجره ها مزیت عایق بودن وثابت گذاری انرژی که درحد ارقام قابل قبول استانداردهی بین المللی را کسب کند.
تعویض انواع پنجره دو سه جداره رنگی
به طور کلی پروفیل یو پی وی سی به رنگ سفید تولید و مورد استفاده قرار می گیرد https://upvc.pro/ و از دیدگاه معماری داخلی و دکورسازی پروفیل رنگ شده نیز مورد استفاده قرار می گیرد و امکانات لازم را جهت رنگ آمیزی پروفیل حسب سفارش مشتریان فراهم می گردد.به منظور ایجاد طرح های تزئینی و رنگی از روکش های تزئینی استفاده می شود، کیفیت مرغوبیت روکش و چسب و همچنین تجهیزات روکش زنی اهمیت زیادی داشته و در ماندگاری محصول نقش مهمی را ایفا می کند. لازم به ذکر است که پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی نیاز به رنگ آمیزی ندارد و در نتیجه منجر به حذف کامل هزینه رنگ امیزی می شود و همچنین در مقابل خوردگی و پوسیدگی مقام است. آنچه برای شما به ارمغان می آورد و قادر به انجام آن خواهد بود ،قابلیت انتخاب رنگ و طرح درب و پنجره شما ،با نظر وسلیقه شما خواهد بود ،یکی از مهمترین مزیت های پروفیل یو پی وی سی این است که می توان در رنگ ها و طرح های مختلف تولید شد و بسیار مقام در برابرتاثیرات محیطی با در نظر گرفتن گذشت زمان می باشد.

شیشه رنگی

استفاده از شیشه در نمای ساختمان و دكوراسیون داخلی در دهه های اخیر بسیار مورد توجه طراحان و معماران قرارگرفته است. زیبائی ، سبكی ، تنوع ، نصب آسان و امكان ایجاد طرح های خاص و بدیع، تقاضا برای استفاده از شیشه های دكوراتیو را افزایش چشمگیر داده است. با توجه به خلا تولید و تامین این نوع شیشه در داخل كشور تلاش در زمینه واردات و فرآوری شیشه های دكوراتیو را آغاز نموده و این خانواده از محصولات خود را تحت نام تجاری V-Art عرضه می نماید. شیشه V-Art مجموعه متنوعی از شیشه های تزئینی است كه در انواع طرحها و رنگها با روش های مختلفی تولید می شوند. از این نوع شیشه بسته به نوع ، طرح و رنگ آنها در قسمتهای مختلف ساختمان می توان استفاده نمود.
•    شیشه های جورجین بار
•    شیشه های طرح شكسته
•    شیشه های چاپدار(اسپندرال)
•    شیشه های مات (Matelux)
•    شیشه های رنگی لاکوبل (Lacobel) ومتلاک (Matelac)
•    شیشه های سند بلاست
•    شیشه های لمینیت رنگی
•    شیشه های فوتو لمینیت
تعویض انواع پنجره دو سه جداره رنگی https://upvc.pro/ مدل کشویی
سیستم بازشوی انواع پنجره دوجداره رنگی مدل کشویی به صورت (sliding) ریلی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد. از ویژگی های منحصر به فرد تعویض انواع پنجره دو سه جداره رنگی می توان عدم مزاحمت برای پرده های نصب شده، عدم اشغال فضای خانه هنگام باز وبسته شدن و قابلیت نصب کتیبه را نام برد. پنجره دوجداره کشویی خود به دو نوع، انواع پنجره دوجداره رنگی مدل کشویی تک ریل و جفت ریل تقسیم بندی می شود. در مواردی که عایق بودن در برابر نفوذ آلودگی هوا، صدا و انتقال دما اهمیت ویژه ای دارد، پنجره تک حالته و دو حالته بیشتر توصیه میشود. تعویض انواع پنجره دو سه جداره رنگی در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار عرضه میگردد و از لحاظ کیفیت و ماندگاری و همچنین حفظ انرژی باهم تفاوت هایی دارند. انواع پنجره دوجداره رنگی یا لمینیت بسیار زیبا هستند ولی در انتخاب پنجره های رنگی دقت کنیم که پروفیل رنگ یا لمینیت شده از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در برابر اشعه ماواری بنفش خورشید دوام داشته و رنگ یا لمینیت را از خود جدا نکند.