تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض و نصب پنجره دو سه جداره, تعویض,و,نصب,پنجره,دو,سه,جداره,, تعویض و نصب پنجره دو سه جداره

تعویض و نصب پنجره دو سه جداره

سه شنبه 12 دی 1396
02:13 ب.ظ
بهرام پروهانتعویض و نصب پنجره دو سه جداره یو پی وی سی باید توسط افراد کارشناس و نصابان حرفه ای انجام گیرد تا با گذشت زمان دچار خرابی و مشکل نشوند. قبل از انجام عملیات تعویض و نصب پنجره دو سه جداره،باید پرده های پنجره مورد تعویض جدا شده و تمامی وسایل در فاصله ۱ الی ۲ متری قرار گیرند و با کاور پوشانده شوند تا گرد و غبار و براده های آهن برروی آنها قرار نگیرد. بعد از انجام این اقدامات، تمامی مراحل تعویض و نصب پنجره دو سه جداره توسط اکیپ نصب حرفه ای این شرکت آغاز می گردد.

تعویض و نصب پنجره دو سه جداره یو پی وی سی باید توسط افراد کارشناس و نصابان حرفه ای انجام گیرد تا با گذشت زمان دچار خرابی و مشکل نشوند. قبل از انجام عملیات تعویض و نصب پنجره دو سه جداره،باید پرده های پنجره مورد تعویض جدا شده و تمامی وسایل در فاصله ۱ الی ۲ متری قرار گیرند و با کاور پوشانده شوند تا گرد و غبار و براده های آهن برروی آنها قرار نگیرد. بعد از انجام این اقدامات، تمامی مراحل تعویض و نصب پنجره دو سه جداره توسط اکیپ نصب حرفه ای این شرکت آغاز می گردد.
تعویض و نصب پنجره دو سه جداره و آلمینیوم خوب به شكلی طراحی و تولید می شوند كه از نفوذ هوا و سرو صدا جلوگیری نموده و در شرایط گرم آب و هوایی، جذب گرمای حاصل از تابش خورشید را كاهش و به حداقل برساند. كاهش نشت هوا و انتقال دما، مهمترین عوامل در داشتن خانه هایی با بازده انرژی مناسب هستند. این گونه ساختمان ها از اتلاف گرما در نقاط سرد و از اتلاف سرما در نقاط گرم جلو گیری میكنند.بیشتر تلفات حرارتی ساختمان از طریق درب و پنجره ها صورت می گیرد. به همین دلیل پنجره دو سه جداره نامناسب می توانند هزینه سوخت را بسیار بالا ببرند.استفاده از درب و پنجره های خوب، روش ساده ای برای كاهش هزینه های انرژی و در نتیجه كاهش گازهای گلخانه ای است.
اقدامات لازم جهت تعویض و نصب پنجره دو سه جداره https://upvc.pro/
در مطالب قبلی توضیح کامل در مورد پنجره دو سه جداره داده شد. حال در این مطلب می خواهیم آنچه که پیش نیاز تعویض و نصب پنجره دو سه جداره و آلمینیوم است را مورد بررسی قرار دهیم.
اقدامی که جهت تعویض و نصب پنجره دو سه جداره آلمینیوم باید انجام داد، فریم انتظار با قوطی آهنی با ضخامت حداقل ۳۰ × ۶۰ میلیمتر که به صورت کاملا تراز و بدون کوچکترین خمیدگی , پیچیدگی, زنگ زدگی و ناشاقولی در محل نصب پنجره ها نصب میشود و یا سطح سنگ تراز که درب و پنجره های دوجداره بر روی آن قرار می گیرد.قابل توجه است که استانداردترین روش برای تعویض و نصب پنجره دو سه جداره وآلمینیوم نصب آنها بر روی قوطی فلزی است زیرا تعویض و نصب پنجره دو سه جداره سریعتر و تمیزتر بر روی آن صورت می گیرد . در صورت ایجاد فریم انتظار باید توجه داشته باشیم که پیچ نصب حداقل ۲ سانتی متر در قوطی آهنی فرو رود. گاهی مشاهده می شود که داخل فریم انتظار را با سیمان پر می کنند این موضوع موجب جلوگیری از فرو رفتن پیچ در فریم فلزی می شود و ممکن است مانع اتصال صحیح و محکم درب و پنجره ها به فریم فلزی شود.
در ضمن علاوه بر اینکه تعویض و نصب پنجره دو سه جداره بر روی سنگ زمان نصب را بسیار طولانی می کند و هزینه نصب را نیز بالا می برد . در صورتی که قصد دارید، داخل فریم انتظار را پر نمایید بهتر است از فوم های مخصوص اینکار استفاده نمایید. البته در نصب پنجره دو سه جداره و فریم های توکار، لازم نیست که حتما فریم را پر کنید . در فریم های روکار همچون فریم های فرانسوی یا فریم هایی که در طبقه های اول ساختمان به منظور نصب حفاظ روکار نصب شده اند. برای جلوگیری از انتقال دما و صدا پر کردن فریم با فوم تاحدودی می تواند مفید باشد، البته باید در نظر داشت که این فوم ها قابلیت اشتعال داشته و در مکانهایی که احتمال آتش گرفتن دارد نباید استفاده شوند .
از مزایای تعویض و نصب پنجره دو سه جداره می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱) استحكام و الماسی: در و پنجره دو سه جداره  https://upvc.pro/ بسیار محكم هستند و از این لحاظ با همتای فلزی خود در یك مرتبه قرار دارند.
۲) عدم نیاز به رنگ آمیزی و ثبات رنگ: پروفیل های upvc  سفید هستند و در صورت بالا بودن كیفیت مواد اولیه از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند، زنگ نمی زنند و جلای آن ها تغییر نمی كند.
۳)تنوع رنگی بالا: پروفیل upvc به دو صورت رنگی می شود:
الف) استفاده از پوشش های لمینت بر روی upvc: در این روش پوشش لمینت با الماسی بالا روی پروفیل چسبانده
می شود و معمولاً طرح دار است، مانند طرح چوب و….
ب) رنگ آمیزی ماده upvc: در این روش از رنگ مخصوصی برای رنگ آمیزی ماده upvc استفاده می شود.
۴) عایق بندی صدایی و گرمایی: یكی از دلایل رشد پنجره دو سه جداره یو پی وی سی https://upvc.pro/ عایق كاری ساختمان است. میزان عایق بندی پنجره دو سه جداره به شیشه، نوع پروفیل، یراق آلات، نصب، فرایند تولید و مونتاژ، ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید و نوع پروفیل گالوانیزه درون پنجره دو سه جداره یو پی وی سی و … بستگی دارد كه در پروفیل های با كیفیت بالا و عالی و استفاده از شیشه های چند جداره این عایق كاری به بهترین حال انجام می پذیرد.


پنجره یو پی وی سی

نگهداری پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی
برچسب های روی پروفیل را بلافاصله پس از نصب جدا نمایید, در غیر این صورت در اثر تابش آفتاب خشک شده و جدا نمی شود یا اثر چسب روی پروفیل باقی می ماند.
لولاها, لاکینگ پلیت ها و قطعات متحرک باید بصورت حرفه ای از نظر سفتی پیچ ها و عملکرد صحیح بازدید شوند.
طرح تعویض و نصب پنجره دو سه جداره https://upvc.pro/ از میزان پولی که صرف هزینه های سرمایشی و گرمایشی خانه تان می کنید، می کاهند. این طرح بدون تخریت و کوچکترین تغییر در نما و جابجایی اساس منزل و فقط در یک روز انجام می گیرد. طرح تعویض و نصب پنجره دو سه جداره  تاثیر مستقیم و حیاتی بر کیفیت عملکرد و دوام پنجره ها دارد. بعبارت دیگر همه ظرافتهای بکار رفته در تولید با نصب نامناسب دارای اثر بخشی لازم نیست. به همین منظور لازم است عملیات نصب را نه به چشم عملیات غیر تخصصی و غیر حرفه‌ای, بلکه بعنوان یک کار تخصصی و علمی مورد تحلیل قرار داد.