تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک, تعویض,انواع,پروفیل,پنجره,دو,سه,جداره,وین,تک,, تعویض انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک

تعویض انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک

یکشنبه 26 آذر 1396
01:21 ب.ظ
بهرام پروهانشاید اساسی‌ ترین سؤال در زمان تعویض انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک این باشد که تفاوت پروفیل های upvc در چیست؟ تفاوت اصلی پروفیل های upvc در نحوه کاربری و نوع پنجره دوجداره می باشد به عنوان مثال برای درب و پنجره دوجداره کشویی از پروفیل سری W260 استفاده می شود.

پروفیل یو پی وی سی
شاید اساسی‌ ترین سؤال در زمان تعویض انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک این باشد که تفاوت پروفیل های upvc در چیست؟ تفاوت اصلی پروفیل های upvc در نحوه کاربری و نوع پنجره دوجداره می باشد به عنوان مثال برای درب و پنجره دوجداره کشویی از پروفیل سری W260 استفاده می شود.
باید توجه کرد که شکل ظاهری پروفیل یو پی وی سی وین تک در هنگام آزمون استاندارد و همچنین در هنگام استفاده از پروفیل در ساخت درب و پنجره دو جداره  یو پی وی سی بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. اما اگر در هنگام تولید زد گی کوچکی روی پروفیل ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است.شرکت وین تک https://upvc.pro/  جزوء تولید کنندگان مطرح پروفیل های یو پی وی سی برای ساخت درب و پنجره دو سه جداره در سطح کشور می باشد. این شرکت برای ساخت انواع پروفیل های پنجره دو سه جداره از پلیمرها و مواد اولیه استاندارد استفاده می نماید,  درب و پنجره دو سه جداره وین تک از پروفیل های متفاوتی ساخته شده اند بعنوان مثال برای پنجره دو سه جداره کشویی از پروفیل سری W260 استفاده می شود. در آزمون استاندارد پروفیل یو پی وی سی وین تک عوامل متعددی از جمله وزن پروفیل, ابعاد پروفیل upvc, ظاهر پروفیل, شرایط آب و هوایی منطقه, آزمون حرارتی پروفیل و مواد اولیه مورد آزمایش قرار می گیرند. گروه صنعتی شرکت  https://upvc.pro/ آمادگی خود را جهت فروش و تعویض انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک اعلام می نماید.

بهترین پروفیل

مقایسه قیمت تعویض انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک در حالت های مختلف
 قیمت پروفیل upvc پنجره دو سه جداره وین تک: پروفیل W640 < پروفیل W700 < پروفیل کشویی W260. یراق آلات مورد استفاده در درب و پنجره دو سه جدارهhttps://karaj-upvc.com/  یکسان می باشد. تفاوت در قیمت درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی وین تک بدلیل افزایش وزن پروفیل می باشد بدین منظور که هر چه پروفیل سنگین تر باشد قیمت به نسبت آن افزایش پیدا می کند.
شرکت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی وین تک https://upvc.pro/ با استفاده از مواد اولیه با کیفیت علاوه بر تولید پروفیل های سفید رنگ با شفافیت بالا, برای افزایش تنوع محصولات خود و هم چنین برطرف کردن نیاز آرشیتکت ها و معماران اقدام به تولید پروفیل یو پی وی سی وین تک با رنگ بندی متنوع نموده است.
۱– پروفیل یو پی وی سی وین تک سفید با پوشش رنگ اکریلیک
۲– پروفیل یو پی وی سی وین تک سفید با پوشش یک طرف لمینت جهت استفاده در نمای داخل و یا خارج ساختمان
۳– پروفیل های قهوه ای روشن و یا تیره با پوشش دو طرف لمینت

پروفیل یو پی وی سی

مشخصات تعویض انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک
– عرض ۷۰ میلیمتر و ۵ اتاقک جهت عایق بندی مناسب در سری W700
– عرض ۶۰ میلیمتر و ۴ اتاقک جهت عایق بندی بهینه و مناسب در سری W640
– عرض ۱۰۷ میلیمتر برای سری W260 تک ریل و اتاقک های تقویت کننده پروفیل
– عرض ۸۵ میلیمتر برای سری W260 جفت ریل و اتاقک های تقویت کننده پروفیل
– عرض ۶۰ میلیمتر و ۴ اتاقک جهت عایق بندی بیشتر درسری PP624
پروفیلهای تولید شده در گروه کارخانجات درب و پنجره دو جداره وین تک WINTECH  شامل پروفیلهای یو پی وی سی تولید شده در کارخانه ایران و کارخانجات خارج از کشور می باشند و تمامی محصولات تولیدی در این کارخانجات با تکنولوژی یکسان و ترکیبات مواد اولیه همگون تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، مستقر در کارخانه مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد و جهت کنترل و حفظ کیفیت برند WINTECH  در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشورها نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد.