تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست, تعویض,پروفیل,پنجره,دو,سه,جداره,ویستابست,, تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست

تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست

سه شنبه 21 آذر 1396
01:45 ب.ظ
بهرام پروهانبه جرات می توان گفت که تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست بهترین انتخاب برای هر خریدار می باشد. پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست دارای استاندارد های جهانی بوده و بر کیفیت آن بطور دقیق نظارت می شود. شرکت ویستابست VISTABEST امروزه یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست به اشکال سه و پنج محفظه ای در ۵ رنگ لمینیت می باشد.

تعویض پنجره
به جرات می توان گفت که تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست بهترین انتخاب برای هر خریدار می باشد. پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست دارای استاندارد های جهانی بوده و بر کیفیت آن بطور دقیق نظارت می شود. شرکت ویستابست VISTABEST امروزه یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست به اشکال سه و پنج محفظه ای در ۵ رنگ لمینیت می باشد.
این شرکت در سراسر کشور نمایندگان فعال، مجرب و متعهد دارد که در نتیجه باعث می شود این محصولات جزء یکی از با کیفیت ترین پروفیل های یو پی وی سی تولید شده در ایران باشد. البته لازم به ذکر است این شرکت ها تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست را هم به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. پنجره های دو سه جداره ویستا بست به دلیل تنوع در محصول و داشتن گواهینامه ها و استاندارد های معتبر جهانی مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. این شرکت از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل یو پی وی سی آغاز کرده و هم اکنون یکی از برندهای معتبر در زمینه ساخت درب و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی در سطح جهانی محسوب می گردد. کیفیت، خدمات و برند موفق سه راز پیشرفت و نقاط قوت ویستابست است، چه این که کیفیت برتر محصولات ویستابست دست کم در سه عامل انتخاب مواد اولیه با کیفیت، برخورداری از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و البته بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و با سابقه به همراه جمعی از نخبه ترین تحصیل کرده های رشته های مرتبط با صنعت پروفیل یو پی وی سی نهفته است. مواد اولیه مصرفی در تولید و تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست، از بالاترین استاندارد جهانی است که فرمولاسیون این مواد با شرایط آب و هوایی و اقلیمی شهر های مختلف ایران سازگار است و میزان دی اکسید تیتانیوم به کار رفته در پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست، باعث مقاومت تایید شده و تحسین شده پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابستدر برابر تابش مستقیم نور خورشید شده و دیگر خبری از تغییر رنگ در پنجره upvc ویستابست نخواهد بود.

تعویض پنجره ویستابست

مزایای تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست
• نظافت راحت و آسان
• نصب آسان
• قابلیت استفاده از روکشهای رنگی
• مانع ورود گردو غبار و گازهای موجود از محیط بیرون به داخل
• مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی
• ایمن در برابر سرقت
ترکیب مواد به کار رفته در ساخت پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست https://upvc.pro/ با مد نظر قرار دادن شرایط آب و هوایی مناطق مختلف جغرافیایی ایران انجام می شود که توسط آزمایشگاه پیشرفته SKZ آلمان و شرکت های با تجربه و معتبر اروپایی آزمایش و تایید شده است.پنجره های دوجداره شامل پروفیل های مختلفی هستند که هر چه تنوع این پروفیل ها بیشتر باشد، تنوع در مدل نصب و یا تعویض پنجره بدون تخریب و حالت های بازشو پنجره UPVC افزایش پیدا می کند. پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست در ۴ سری با اسامی پروفیل سه محفظه ای، پروفیل ۵ محفظه ای، پروفیل سری کشویی و پروفیل های جانبی تولید می گردند. زیرمجموعه این سری ها هر یک دارای چندین نوع پروفیل (۳۶ قالب) برای پاسخگویی به نیاز روز افزون مشتریان می باشد. آمار ارائه شده بر حسب داده هایی است که بازدیدکنندگان و مصرف کنندگان پنجره یو پی وی سی، کارشناسان و تولیدکنندگان پنجره دو سه جداره ویستابست بطور روزانه و داینامیک تهیه گردیده است.

تعویض و نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی

مزایای مهم تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست https://upvc.pro/
کاهش مصرف انرژی در تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست
بالا رفتن بهره وری انرژی در تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست
 ویژگی های مهم تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست
پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست قیمت بالاتری نسبت به مابقی پروفیل ها دارد اما در مقابل از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار می باشد.
اخذ گواهینامه کیفیت از رال RAL آلمان و دریافت تاییدیه کیفیت از SKZ بعنوان ممیز کیفیت پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست می باشد. لازم بذکر است این گواهینامه یکی از استانداردهای مطرح جهانی در زمینه کنترل کیفی درب و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی می باشد.
تنوع در مدل و حالت های بازشوی پنجره دو سه جداره ویستا بست:
تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست https://upvc.pro/ در ۴ سری با اسامی پروفیل سه محفظه ای،۵ محفظه ای، پروفیل سری کشویی و پروفیل های جانبی تولید می گردد.
تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست دارای ۵ رنگ لمینت و سفید می باشد که با گذشت زمان به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهند.
پروفیل های فولادی تقویت کننده در تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست
استحکام و قدرت بخشیدن به ساختار و تعویض پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست