تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک, تعویض,پنجره,دو,سه,جداره,فولکس,واگنی,وین,تک,, تعویض پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک

تعویض پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک

شنبه 18 آذر 1396
05:12 ب.ظ
بهرام پروهانامرزوه بهترین راه حل برای کاهش هزینه های انرژی تعویض پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک می باشد که براحتی جایگزین درب و پنجره های قدیمی می شوند. قابل ذکر است که امروزه با توجه به تحقیقات انجام شده پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک بهترین جایگزین برای پنجره های کشویی می باشد.

پروفیل
امرزوه بهترین راه حل برای کاهش هزینه های انرژی تعویض پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک می باشد که براحتی جایگزین درب و پنجره های قدیمی می شوند. قابل ذکر است که امروزه با توجه به تحقیقات انجام شده پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک بهترین جایگزین برای پنجره های کشویی می باشد.
در این مقاله قصد داریم شما را با انواع پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک و ویژگی های منحصر به فردشان آشنا کنیم. سیستم پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک جهت بازشوهای بزرگ و لنگه های سنگین بسیار مناسب است و باعث ایجاد فضایی باز و منظره ای دلپذیر می گردد. استفاده از یراق پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک باعث هوابندی کامل شده و در حالت نیمه باز تهویه مناسبی فراهم می آورد. یراق آلات پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک https://upvc.pro/ متنوع است به صورتی که از یراق آلات دستی نیمه اتومات Manull شروع شده و به یراق آلات فول اتوماتیک Full Automatic ختم می شود. پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک بسیار شیک ، با دوام ،مقاوم و دارای عایق بندی بسیار بالایی می باشند به صورتیکه علاوه بر عایق بودن شیشه ،حد فاصل پروفیل بازشو و فریم چند نوار درزبندی قرار می گیرد و باعث هوابندی و عایق کاری پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک شما می گردد. با افزایش رو به رشد جمعیت در شهرهای بزرگ استفاده از درب پنجره های دوجداره استاندارد، روشی ساده برای كاهش هزینه های انرژی و در نتیجه كاهش گازهای گلخانه ای می باشد. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که استانداردهای درب پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک در زمان تولید رعایت شوند درب پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

پنجره دوجداره استاندارد

انواع مختلف تعویض پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک
پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک با یراق آلات مکانیکی
عمدتا در پنجره های کوچک استفاده می شود که بحث نوع بازشو و بحث عدم اشغال فضا در محل مهم می باشد. لازم به ذکر است که به علت وزن پایین شیشه و لنگه, باز و بسته شدن با اعمال نیروی فیریکی کامل توسط شخص صورت می پذیرد.
پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک با یراق آلات نیمه اتومات
از این یراق در پنجره های متوسط استفاده می شود, نسبت به یراق مکانیکی روانتربوده و اعمال نیروی فیزیکی جهت باز و بسته شدن پنجره یا درب کمتر می باشد.
پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک با یراق آلات فول اتومات
این نوع یراق در اجرای پنجره های فولکس واگنی وین تک با ارتفاع, عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه ( بهترین ویو ) و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این نوع پنجره مشاهده کنید.
در پنجره دوجداره فولکس واگنی وین تک فول اتوماتیک شما با کمترین فشار فیزیکی ممکنه بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته نمایید بدون هیچگونه محدودیتی.

تعویض پنجره های قدیمی

یک درب پنجره دوجدارهhttps://upvc.pro/  استاندارد علاوه بر داشتن فاکتور های ذکر شده از لحاظ مواد اولیه و متریال باید در ساخت آن هم تمام نکات ریز و مهم رعایت شود. مجموعه ای اگر یک پروفیل فوق العاده با کیفیت و خوب به اضافه بهترین یراق آلات و شیشه دوجداره هم استفاده کند اما نتواند مونتاژ و تولید با کیفیت و دقیقی داشته باشد نمی تواند درب پنجره دوجداره https://upvc.pro/ استاندارد و مرغوب تحویل مصرف کننده محترم دهد.
مزیت های تعویض پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک
عایق ۱۰۰% نسبت به پنجره های کشویی
باز شدن بازشو (لنگه) تا زاویه ۴۵ درجه به صورت دوحالته Tilt
تمامی قطعات یراق‌ آلات مصرفی بر روی این سیستم ساخت شرکت ROTO آلمان می‌باشد.
ایمنی بسیار بالا مطابق با آخرین دستاوردهای روز دنیا
باز و بسته شدن بازشو (لنگه) بر روی ریل ست همانند درب خودروهای فولکس واگن