تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست , تعویض,پنجره,دو,سه,جداره,وین,تک,و,ویستابست,, تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست

تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست

یکشنبه 28 آبان 1396
08:45 ق.ظ
بهرام پروهانپنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست از بهترین و با کیفیت ترین پنجره ها در بین عموم مردم می باشد.امروزه تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست با پنجره های قدیمی در شرکت ها بسیار انجام می پذیرد زیرا این پنجره ها مشکلات پنجره های قدیمی را ندارند و دارای طول عمر بالا می باشند. https://upvc.pro/


شرکت درب پنجره دوجداره
پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست از بهترین و با کیفیت ترین پنجره ها در بین عموم مردم می باشد.امروزه تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست با پنجره های قدیمی در شرکت ها بسیار انجام می پذیرد زیرا این پنجره ها مشکلات پنجره های قدیمی را ندارند و دارای طول عمر بالا می باشند. https://upvc.pro/
پروفیل های یو پی وی سی موجود در بازار ایران را می توان به پروفیل های تولید داخل و پروفیل های وارداتی از خارج دسته بندی کرد. از جمله بهترین پروفیل های درب و پنجره دوجداره تولید داخل می توان  پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست را نام برد که از نظر کیفیت, استاندارد و رضایت مشتریان دارای رتبه بالایی می باشند.برخی مشتریان هنگام خرید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی با این سوال مواجه می شوند که پنجره دوسه جداره وین تک بهتر است یا ویستا بست؟ در این مطلب به ویژگی های هر یک بصورت جداگانه پرداخته ایم.
ویژگی های پروفیل در تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست
تعویض پنجره دوسه جداره وین تک و ویستابست
 پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست مطابق با آب و هوای کشور
 پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست دارای مدل های مختلف از لحاظ سایز بندی
امکان تهیه پنجره دوسه جداره وین تک در رنگ های مختلف بصورت پوشش لمینت
ساخته شده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه اروپایی پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست
تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست
اگر شما هم قسط خرید پنجره دو سه جداره وین تک WINTECH را دارید توصیه می کنیم این مطلب را با دقت مطالعه نمایید. متاسفانه در میان برخی از نمایندگی های پنجره دو سه جداره وین تک تفاوت قیمت فاحشی مشاهده می شود که این مسئله با کیفیت رابطه مستقیم دارد زیرا برخی از آن ها با پایین آوردن کیفیت پنجره دوسه جداره وین تک, قیمت را نیز کاهش می دهند.
از پارامترهای مهم در تعیین قیمت پنجره دوسه جداره وین تک WINTECH می توان به پروفیل گالوانیزه مورد استفاده, لاستیک درزبندی, نوع و جنس شیشه, نحوه تولید و نصب پنجره دو سه جداره وین تک اشاره کرد که سازنده می تواند بدون اینکه خریدار متوجه شود کیفیت آنها را پایین بیاورد. https://upvc.pro/در کارخانه جات صنعتی وین تک در ایران جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه مختلف مشتریان و برطرف کردن نیازهای معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید پروفیل با پوشش رنگی لمینت نموده است که از شرکت های معتنر اروپایی از قبیل RENOLIT تهیه میگردد.
ویژگی های مهم تعویض پنجره دوسه جداره وین تک و ویستابست
پروفیل درب و  پنجره دو سه جداره و ویستابست قیمت بالاتری نسبت به مابقی پروفیل ها دارد اما در مقابل از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار می باشد.

ویستابست

اخذ گواهینامه کیفیت از رال RAL آلمان و دریافت تاییدیه کیفیت از SKZ بعنوان ممیز کیفیت پروفیل  پنجره دو سه جداره و ویستابست  می باشد. لازم بذکر است این گواهینامه یکی از استانداردهای مطرح جهانی در زمینه کنترل کیفی درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی می باشد.
مراحل استاندارد طرح تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست  با پنجره های قدیمی بصورت خلاصه به شرخ ذیل می باشد:
۱- تمیز کردن درگاه نصب
۲- جایگزینی پنجره های دوجداره و تراز کردن آن ها
۳- انجام سوراخ کاری های مورد نیاز
اتصال پنجره دوجداره به دیوار اتصال مکانیکی بوده و توسط پیچ صورت می‌گیرد. نوع پیچ و نحوه انجام کار به سطح محل اتصال بستگی دارد.
۴- چک کردن پنجره و یراق آلات و شیشه و باز و بسته کردن درب و رفع ایرادهای احتمالی که بعد از نصب مشکل ساز می شوند.
۵- ثابت کردن درب و پنجره دوجداره در محل نصب با استفاده از پیچهای مناسب بمنظور اطمینان از ثبات در بلند مدت
۶- درزبندی نهایی با استفاده از تزریق فوم و سیلیکون باکیفیت
فرمولاسیون این مواد با شرایط آب و هوایی و اقلیمی شهر های مختلف ایران سازگار است و میزان دی اکسید تیتانیوم به کار رفته در پروفیل های یو پی وی سی ویستابست، باعث مقاومت تایید شده و تحسین شده پروفیل ویستابست در برابر تابش مستقیم نور خورشید شده و دیگر خبری از تغییر رنگ در پنجره upvc ویستابست نخواهد بود.
مزایای تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست
کاهش هزینه های مصرفی انرژی جهت تامین حرارت
ثابت بودن رنگ در برابر تابش اشعه خورشید
غیر قابل اشتعال در آتش سوزی https://upvc.pro/
قابلیت نصب انواع یراق آلات یو پی وی سی
تنوع در مدل و حالت های بازشوی  پنجره دو سه جداره و ویستابست :
پروفیل های پنجره دوجداره یو پی وی سی ویستا بست در ۴ سری با اسامی پروفیل سه محفظه ای،۵ محفظه ای، پروفیل سری کشویی و پروفیل های جانبی تولید می گردد.
پروفیل  پنجره دو سه جداره و ویستابست  دارای ۵ رنگ لمینت و سفید می باشد که با گذشت زمان به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهند.
برای تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست ابتدا گروه کارشناسی شرکت پنجره جهت بازدید و اندازه گیری به ساختمان مورد نظر اعزام می شوند، پس از اندازه گیری نمونه طرح ها ممکن، انواع رنگ شیشه دوجداره، انواع بازشو، انواع یراق آلات upvc و نحوه کار هرکدام و انواع رنگ پروفیل با کارفرما هماهنگ و یادداشت می شود. https://upvc.pro/در کوتاه ترین زمان ممکن نقشه های اولیه و حدود قیمت تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست و شیشه دوجداره برای کارفرما ارسال می شود. پس از تولید درب و پنجره دوجداره upvc عایق و استاندارد، تنها بخش باقیمانده که بسیار مهم می باشد، رعایت استاندارد تعویض پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست می باشد.