تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد , تعویض,پنجره,قدیمی,پنجره,دوسه,جداره,استاندارد,, تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد

دوشنبه 22 آبان 1396
11:38 ق.ظ
بهرام پروهانیکی از مهمترین قابلیت های پنجره دوسه جداره استاندارد را می توان راحتی تعویض و نصب بدون تخریب آن نام برد. برای نصب پنجره دوسه جداره استاندارد ابتدا باید پنجره های قدیمی موجود در فضا را از محل فریم های اصلی آن برداشت تا محل برای نصب پنجره دوسه جداره استاندارد آماده گردد. در پروسه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد اندازه گیری دقیق فریم ها نیز بسیار اهمیت دارد. https://upvc.pro/


پنجره ترکیه ای تاروس
یکی از مهمترین قابلیت های پنجره دوسه جداره استاندارد را می توان راحتی تعویض و نصب بدون تخریب آن نام برد. برای نصب پنجره دوسه جداره استاندارد ابتدا باید پنجره های قدیمی موجود در فضا را از محل فریم های اصلی آن برداشت تا محل برای نصب پنجره دوسه جداره استاندارد آماده گردد. در پروسه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد اندازه گیری دقیق فریم ها نیز بسیار اهمیت دارد. https://upvc.pro/
شرکت پنجره کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد را در زمانی کوتاه و به بهترین نحوه ممکن انجام می دهد.  اولین قدم برای تعیین قیمت تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد داشتن ابعاد پروژه می باشد به گونه ای که کارفرما می تواند به راحتی با اعلام ابعاد حدودی که خود اندازه گیری کرده است از قیمت حدودی درب و پنجره دوجداره دوجداره upvc مورد نظر برای تعویض باخبر شود. درب و پنجره دوجداره  یو پی وی سی  را می توان روی قاب های اصلی و چهارچوب های آجری و سیمانی، چوبی، فلزی، sub frame و سایر سازه ها نصب کرد، پس از آماده بودن درگاه پنجره در ساختمان های نوساز و یا حذف پنجره های قدیمی چوبی، فلزی و …. بوسیله متر های دیجیتال، نواری و یا سایر ابزار دقیق محل نصب را به دقت اندازه گیری کرده و سپس ابعاد محل را به واحد طراحی ارائه داده و طرح های مناسب را برای بازشوها و لنگه های ثابت درب و پنجره دو جداره upvc  طراحی میشود تا در کارخانه طرح مورد نظر به اجرا برسد. https://upvc.pro/در استانداردهای تولید در و پنجره دوسه جداره استاندارد مورد دیگر، استانداردهای امنیتی و ضدسرقت بودن آنهاست. دربها و پنجره‌هایی که در تراز همکف یا نزدیک به آن قرار دارند، از بیشترین ریسک ورود سارقین برخوردار هستند. متأسفانه اگر بازشوها از تمهیدات امنیتی و قفلهای مناسب برخوردار نباشند، تهدید بزرگی برای ساکنین، کاربران و اموال آنها محسوب می‌شوند. نکات مهم ساخت و تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد شامل گزینه های زیر می باشد:
✔ پروفیل پنجره دوسه جداره استاندارد
✔ یراق آلات پنجره دوسه جداره استاندارد
✔ شیشه دو جداره https://upvc.pro/
✔ کیفیت ساخت پنجره دوسه جداره استاندارد
✔ نصب یا تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد
1- پروفیل پنجره دوسه جداره استاندارد:

پنجره هلالی دوجداره

مهمترین عامل از لحاظ کیفی و قیمت نهایی ساخت درب و پنجره دوجداره جنس و نوع پروفیل مصرف شده در آن می باشد. چرا که یک پنجره با پروفیل نامرغوب یا مرغوب از لحاظ شکل ظاهری برای مصرف کننده عام قابل تشخیص نمی باشد، اما مشکلاتی را با گذشت زمان برای خریداران و مصرف کنندگان ایفا می کند. https://upvc.pro/ از جمله این مشکلات تغییر رنگ و شکستگی پروفیل و یا حتی تغییر شکل و افتادگی پنجره دو جداره از حالت عادی می باشد .
تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد
یکی از آسان ترین فعالیت ها برای بازسازی یا نوسازی ساختمان ها، تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد می باشد که بدون تخریب و در کوتاه ترین زمان ممکن، بیشترین تاثیر را می گذارد.
در تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد نیازی به تخلیه محل پروژه نمی باشد و تنها با جابجایی وسایل در فاصله ۲ متری پنجره ها این امر امکان پذیر است. https://upvc.pro/بدلیل سفارشی بودن ابعاد و طرح پنجره ها، پنجره دوجداره جدید هیچگونه تغییری در شکل ظاهری تیپ پنجره ها (به استثنا شکل دکوراتیو داخلی قاب پنجره ها) ایجاد نمی کند و تعویض پنجره قدیمی نمای ساختمان را بهم نمی ریزد. در مطلب زیر نحوه تعویض پنجره قدیمی را توضیح می دهیم.


اقدامات لازم قبل از تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد
قبل از تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوسه جداره استاندارد ، نیاز به اقداماتی است که توسط کارفرما یا مشتریان باید صورت پذیرد. یکی از این اقدامات جدا کردن پرده های پنجره ی مورد تعویض است که باید صورت پذیرد. همچنین در فاصله یک متری پنجره ها، فرش، موکت، مبلمان و سایر وسایلی که امکان آسیب دیدن آن وجود دارد باید جمع شود و در فاصله ی ۲ متری نیز وسایل با کاور یا پارچه پوشانده شود تا گرد و غبار و براده آهن برروی آنها قرار نگیرد. در آخر مسیر رفت و آمد و حمل و نقل پنجره ها باید باز باشد تا احتمال برخورد ابزار با اشیا منزل در هنگام تعویض پنجره به حداقل برسد.