تبلیغات
تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره

تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره , تعویض,پنجره,قدیمی,محصولات,و,پنجره,دو,سه,جداره,, تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره

تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره

شنبه 6 آبان 1396
01:47 ب.ظ
بهرام پروهانیکی از مزایای تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره این می باشد که استفاده از شیشه های چند جداره در پنجره ها و استفاده از درزگیر های مناسب و پروفیل های یو پی وی سی با کیفیت عایق خوبی را در برابر صوت فراهم می کنند.و همچنین مقاومت بالایی را در برابر طوفان و لرزش در هنگام باد از خود بروز می دهند.


پنجره دوجداره
یکی از مزایای تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره این می باشد که استفاده از شیشه های چند جداره در پنجره ها و استفاده از درزگیر های مناسب و پروفیل های یو پی وی سی با کیفیت عایق خوبی را در برابر صوت فراهم می کنند.و همچنین مقاومت بالایی را در برابر طوفان و لرزش در هنگام باد از خود بروز می دهند.
اما این یکی ازمزیتهای بی شمار محصولات در و پنجره دوجداره می باشد از جمله سهولت در نگهداری از محصولات در و پنجره دوجداره و امنیت بالا و دوام زیبایی منحصر به فرد محصولات در و پنجره دوجداره، البته به شرطی که توسط افراد و شرکت های معتبر و متخصص محصولات در و پنجره دوجداره انجام گیرد. طراحی ، تولید و نصب محصولات در و پنجره دوجداره با نهایت دقت و ظرافت انجام می گیرد تا طول عمر محصولات در و پنجره دوجداره و کارایی آنها در بالاترین حد ممکن باشد. محصولات در و پنجره دوجداره دارای ساختاری خاص هستند که نیاز به رعایت مواردی دارند تا کارایی لازم را داشته باشند و تا مدت طولانی حالت ایده ال و استاندارد خود را حفظ کنند. محصولات در و پنجره دوجداره شامل انواع مختلف پنجره دوجداره ثابت، تک حالته، دوحالته، سایبانی، فولکس واگنی و ... می باشند که هر کدام از بخش های مختلفی مانند: پروفیل و گالوانیزه، یراق آلات و اسپانیولت ، لولا ها و دستگیره ، شیشه و زهوار تشکیل شده اند باید توجه کرد وجود هر یک لازمه عملکرد صحیح محصولات در و پنجره دوجداره upvc می باشد که در صورت خرابی کار محصولات در و پنجره دوجداره را مختل خواهد کرد.
https://upvc.pro/ در این مطلب با انواع مختلف در تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره آشنا میشوید تا اطلاعات کافی را در زمان خرید بهترین و مناسب ترین در و پنجره دوجداره داشته باشید. مزایای بسیاری در استفاده محصولات در و پنجره دوجداره وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها که امروزه مورد توجه عموم قرار گرفته است مسئله‌ی صرفه جویی در مصرف انرژی و محافظت از محیط زیست می‌باشد. در صورت سوال درباره تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره از طریق شماره های درج شده ، با ما تماس حاصل فرمایید.
تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره ثابت
اگر می خواهید در تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره از پنجره ای برای ساختمان خود استفاده نمایید که به هیچ عنوان از آن  برای باز شدن و انتقال هوا استفاده نخواهد شد، می توانید از پنجره های دوجداره ثابت استفاده نمایید. نوع ثابت پنجره های upvc  از پر کاربرد ترین مدل های محصولات در و پنجره دوجداره است؛ زیرا به علت استفاده نشدن از یراق آلات و نصب ساده تر، دارای قیمت مناسب تری می باشد؛ ضمن اینکه در کنار بسیاری از مدل های باز شو پنجره ها نیز از پنجره های ثابت دو جداره استفاده می شود؛ همچنین محدودیت ساخت از نظر ابعاد و اشکال هندسی مختلف را ندارد. مهمترین مزیت محصولات در و پنجره دوجداره ثابت: بالاتر بودن کیفیت عایق بندی آن نسبت به مدل های بازشو از انواع پنجره دو جداره می باشد؛ حتی عمر مفید بسیار بالایی دارند و به علت اینکه هیچگونه تغییر و فشاری را برای باز و بسته شدن تحمل نمی نمایند، کیفیت آنها در عایق بندی در مقابل سرما و صوت کم نخواهد شد.

پنجره دوجداره دوحالته

موارد استفاده از محصولات در و پنجره دو سه جداره ثابت:
استفاده از پنجره دو سه جداره ثابت در آلاچیق ها
استفاده از پنجره ثابت دوجداره در مواردی که نیاز به اشکال هندسی مختلفی است
استفاده در کنار سایر مدل های پنجره دوسه جداره
اگر محیط و ساختمانی دارید که تعداد زیادی پنجره های قدیمی در نمای آن استفاده شده است، سفارش می نماییم حتما اقدام به تعویض این پنجره ها با پنجره دوجداره نمایید. اینکار باعث می شود حرارت محیط شما هدر نرود و صدای های محیط بیرون به ساختمان شما وارد نشود. همچنین استفاده از محصولات در و پنجره دوجداره در بسیاری از محیط شیشه ای ساختمان شما، باعث بهینه تر شدن هزینه و بالاتر رفتن کیفیت پنجره های شما خواهد شد.
محصولات در و پنجره دو سه جداره مدل تک حالته
نوعی دیگر از مدل های محصولات در و پنجره دوجداره ، به نام تک حالته معروف می باشد. دلیل نام گذاری این مدل نیز این می باشد که نوع تک حالته پنجره دوجداره فقط بر روی یک محور قابلیت باز شدن دارد. ضمن اینکه میزان باز شدن آن نیز توسط یک جک ثابت شده است. محصولات در و پنجره دوجداره تک حالته نیز از ارزان قیمت ترین مدل های محصولات در و پنجره دوجداره هستند؛ به خاطر استفاده کم از یراق آلات در این پنجره ها و نصب آسان تر آنها ، هزینه ساخت و نصب این نوع پایین تر از سایر پنجره دو جداره می باشد. مهمترین موارد استفاده شده از محصولات در و پنجره دوجداره تک حالته در محل هایی میباشد که نیاز زیادی به باز و بسته شدن پنجره نیست. مثلا استفاده از نوع تک حالته پنجره های دوجداره در اتاق های اداری یک شرکت.
تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره مدل دوحالته
مدل پنجره های دوحالته به گونه ایست که با استفاده از یراق آلات بیشتر این قابلیت را در آن ایجاد نمودند که در هر دو محور عمودی و افقی قابلیت باز شدن داشته باشد. البته باز شدن به هر دو جهت فقط با یک دستگیره امکان پذیر می باشد و با توجه به کشیدن آن به سمت مورد نظر می توان آن را باز نمود.
هزینه ساخت محصولات در و پنجره دوجداره دو حالته به خاطر استفاده بیشتر از یراق آلات، نسبتا بالاتر از مدل های تک حالته می باشد. پنجره دو جداره دو حالته در عکس رو به رو همانطور که مشاهده می نمایید، لنگه سمت چپ پنجره در یک محور و لنگه سمت راست بر محور دیگر باز شده است؛
https://upvc.pro/در بین آنها نیز مدل ثابت از پنجره های upvc استفاده شده است. همانطور که می بینید می توان این پنجره دوجداره را رگلاژ نمود و اندازه باز و بسته شدن آن را نیز به دلخواه خود در آورد. تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره مدل دو حالته بیشتر انتخاب کارفرماهایی می باشد که قصد دارند در ساختمان خود وجه تمایزی ایجاد نماید؛ حتی در جزئیاتی مانند باز شدن یک پنجره!


تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره مدل سایبانی
این پنجره ها در یک جهت قابلیت باز شدن دارد؛ و به خاطر مدل باز شدن محصولات در و پنجره دوجداره که از پایین به بالا انجام  می شود، به پنجره دو جداره سایبانی درمعروف شده است. معمولا از این پنجره upvc در حمام ها و سرویس های بهداشتی استفاده فراوانی می شود. همچنین در بخش های بالایی یک نمای شیشه ای که ترکیبی از پنجره های مختلف می باشد، از پنجره سایبانی استفاده می شود. می توان حرکت و باز شدن مدل سایبانی را به صورت دلخواه تغییر داد؛ از بالا به پایین و یا از پایین به بالا.
https://upvc.pro/ حتی می توان پنجره های دوجداره سایبانی را مدلی سفارش را داد که یا به داخل باز شود و یا به خارج. البته حتی می توان از مدل هایی استفاده نمود که داری بازشو (سش) هم داخلی باشد و هم خارجی. پس با توجه به نیاز خود در انتخاب نوع باز شدن پنجره هم دقت نمایید.
اقدامات لازم قبل از تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره
قبل از تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره ، نیاز به اقداماتی است که توسط کارفرما یا مشتریان باید صورت پذیرد. یکی از این اقدامات جدا کردن پرده های پنجره ی مورد تعویض است که باید صورت پذیرد. همچنین در فاصله یک متری پنجره ها، فرش، موکت، مبلمان و سایر وسایلی که امکان آسیب دیدن آن وجود دارد باید جمع شود و در فاصله ی ۲ متری نیز وسایل با کاور یا پارچه پوشانده شود تا گرد و غبار و براده آهن برروی آنها قرار نگیرد. در آخر مسیر رفت و آمد و حمل و نقل پنجره ها باید باز باشد تا احتمال برخورد ابزار با اشیا منزل در هنگام تعویض پنجره به حداقل برسد.
بعد از انجام این اقدامات، پروسه تعویض پنجره قدیمی با محصولات در و پنجره دو سه جداره (ویستابست، وین تک و …)توسط اکیپ نصب آغاز می گردد. برای شروع کار ابتدا لنگه ها و بازشو پنجره ها از لولا جدا شده و در کناری قرارداده می شود. سپس تمامی ستونهای افقی یا عمودی داخل قاب پنجره قدیمی (ستونهایی که در وسط پنجره قرار می گیرد) برش داده شده و نتیجه نهایی این کار، باقی ماندن کلاف یا فریم آهنی دور تا دور پنجره قدیمی است که چهارچوب را در اختیار ما قرار می دهد.