تعویض پنجره دو سه جداره - محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک برای تعویض, محصولات,تجاری,پنجره,دو,سه,جداره,وین,تک,ب,تعویض,, محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک برای تعویض

محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک برای تعویض

سه شنبه 2 آبان 1396
10:11 ق.ظ
بهرام پروهانبدلیل مشکلات فراوانی که پنجره های قدیمی به همراه دارند از جمله ورود آب و رطوبت, سروصدا, گردوغبار باعث شده است  محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک برای تعویض با پنجره های قدیمی بهترین گزینه باشند.پنجره های دوجداره upvc وین تک از کیفیت و ماندگاری بالایی نسبت به پنجره های معمولی برخوردار است.

وین تک
بدلیل مشکلات فراوانی که پنجره های قدیمی به همراه دارند از جمله ورود آب و رطوبت, سروصدا, گردوغبار باعث شده است  محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک برای تعویض با پنجره های قدیمی بهترین گزینه باشند.پنجره های دوجداره upvc وین تک از کیفیت و ماندگاری بالایی نسبت به پنجره های معمولی برخوردار است.
خاصیت محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک مقاومت بالای آنها در برابر آب و رطوبت است. نوع ساخت محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک به نحوی است كه فاصله یا ترك برای نفوذ آب در آنها وجود نخواهد داشت. همچنین این محصولات خصلت ضدآب بودن را نیز دارا هستند كه در شرایط آب و هوایی خاص بهترین انتخاب محسوب می شوند. تمامی محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک در کارخانه  از جمله زهوارهای درزبندی که عمدتا بر روی پروفیلهای UPVC وین تک عرضه می شود مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست و زندگی انسان وارد ننموده و ۱۰۰% قابل بازیافت میباشد.
تولید محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک با استفاده از ماشین آلات پیشرفته آلمانی و با به کار گیری پرسنل مجرب و متخصص انجام می گیرد. همچنین پخش پروفیل های مرغوب آلمانی، پخش یراق آلات و ملزومات پنجره های دوجداره و پخش ملزومات تولید شیشه های دوجداره اعم از چسب پلی سولفات، اسپیسر و رطوبت گیر به صورت گسترده و انحصاری در استان ها در حال انجام است. محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک تولید شده در کارخانه ایران با در نظر گرفتن نیازها و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور ایران وکشورهای همجوار طراحی گردیده و در ترکیب فرمولاسیون این پروفیلها شرایط جوی حاکم بر این کشورها از نظر حفظ کیفیت و مقاومت این محصولات لحاظ گردیده است. https://upvc.pro/ مصرف پروفیلهای UPVC تولید شده در محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک کارخانه ایران جهت پروژه های ساختمانی موجود در این کشور بهینه تر بوده و طول عمر و دوام کیفیت بیشتری خواهد . در شرکت پنجره دوجداره طی مراحل بسته بندی محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک ، لیبل هایی بر روی یسته های پروفیل چاپ میگردد که شامل ثبت بارکد به انضمام اطلاعات کالا، کد کالا، زمان و تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفی در زمان تولید میباشد که گزارشات کیفی دریافتی در دوره های زمانی مختلف، قابل بررسی و پیگیری خواهد بود.


تکنولوژی و ماشین آلات محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک
در مجموعه های صنعتی شرکت وین تک از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود در این صنعت استفاده میگردد و با اتکا به دانش فنی متخصصان خود و بهترین تجهیزات و ماشین آلات و با داشتن ۱۲ خط اکسترودر از شرکت krauss maffei کشور آلمان اقدام به تولید پروفیل های محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک با بالاترین استانداردها کرده است.
رنگ بندی محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک برای تعویض
در کارخانه جات صنعتی محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک سعی گردیده که با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی،پروفیل هایی به رنگ سفید و با حداکثر شفافیت ممکن تولید و به بازار درب و پنجره دو جداره عرضه گردد. https://upvc.pro/ در کارخانه جات صنعتی محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه مختلف مشتریان و برطرف کردن نیازهای معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید پروفیل با پوشش رنگی لمینت نموده است که از شرکت های معتبر اروپایی از قبیل RENOLIT تهیه میگردد.

پنجره ماندگار

کنترل کیفی پروفیل محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک برای تعویض
تمامی محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک تولیدی در شرکت پنجره دوجداره وین تک طی فرایندتولید،پس ازآن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه درب و پنجره upvc وین تک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند. از پروفیل های وینتک تولید شده در هر خط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده و آزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی هر مقطع به انجام میرسد و در صورتی که نتایج حاصله پایین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشد از ارسال پروفیل به انبارها و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید.
*تست مقاومت حرارتی محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک تا ۱۵۰ درجه سانتی کراد
*تست مقاومت حرارتی محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک تا ۴۰- درجه سانتی گراد
* در فصل زمستان مشاهده می شود که افراد برای گرم نگه داشتن منزل ، شعله بخاری را بالا برده و در اطراف پنجره اهنی از پتو استفاده می کنند، اما برای حل مشکل عایق بودن راه حل ساده تری وجود دارد و ان محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک برای تعویض با پنجره های آهنی و قدیمی است https://upvc.pro/ که در کمترین زمان ممکن انجام میشود و هیچ گونه تخریبی را به همراه ندارد.
در دنیای مدرن امروز بشر برای هر نیازی راه حلی پیدا می کند و این راه حل ها انسان را به سمت اسایش بیشتر می برد،زمانی که محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک وارد دنیای ما شدند فقط بر روی فریم اهنی و در ساختمان های نوساز قابلیت نصب داشتند اما رفته رفته پروفیل های بازسازی تولید شدند و همه چیز را برای محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک برای تعویض با پنجره آهنی بدون تخریب آماده کردند.