تبلیغات
تعویض پنجره دو سه جداره - نکات تعویض پنجره دو سه جداره استاندارد

تعویض پنجره دو سه جداره - نکات تعویض پنجره دو سه جداره استاندارد, نکات,تعویض,پنجره,دو,سه,جداره,استاندارد,, نکات تعویض پنجره دو سه جداره استاندارد

نکات تعویض پنجره دو سه جداره استاندارد

چهارشنبه 3 آبان 1396
08:01 ق.ظ
بهرام پروهاناز مهمتربن عوامل و نکات تعویض پنجره دو سه جداره استاندارد کاهش مصرف انرژی و در نتیجه هزینه های وابسته به آن می باشد. پنجره های قدیمی, چوبی و آهنی مشکلات بسیار زیادی از جمله نفوذ گرد و خاک، سر و صدا, از بین رفتن گرما و سرمای محیط داخلی و بسیاری از موارد دیگر را ایجاد می کردند که با تعویض آنها با پنجره های دو سه جداره می توان این معایب را بر طرف نمود.

تعویض پنجره
از مهمتربن عوامل و نکات تعویض پنجره دو سه جداره استاندارد کاهش مصرف انرژی و در نتیجه هزینه های وابسته به آن می باشد. پنجره های قدیمی, چوبی و آهنی مشکلات بسیار زیادی از جمله نفوذ گرد و خاک، سر و صدا, از بین رفتن گرما و سرمای محیط داخلی و بسیاری از موارد دیگر را ایجاد می کردند که با تعویض آنها با پنجره های دو سه جداره می توان این معایب را بر طرف نمود.
از نکات تعویض پنجره دو سه جداره استاندارد در سایت https://upvc.pro/ این است که فریم های درب و پنجره های یو پی وی سی استاندارد باید از جنس موادی عایق و با مقاومت و استحكام بالا،مانند فایبر گلاس یا یو پی وی سی ساخته شده باشند. این درب و پنجره ها باید حداقل دارای دو جداره باشند ولی بعضی از انواع آنها سه یا چهار جداره نیز دارند. لایه پوششی این پنجره ها باید قابلیت منعكس نمودن اشعه مادون قرمز و ماورای بنفش را داشته، همچنین باید در برابر عوامل جوی مقاوم بوده و طوری درزبندی شده باشد كه در زمستان مانع از خروج هوای گرم و نفوذ هوای سرد و در تابستان مانع از خروج هوای خنك شود و نفوذ هوای گرم و اسباب خانه را نیز از آسیب های ناشی از نور آفتاب و رطوبت یا گردو غبار محفوظ دارد. به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت یک پنجره دو سه جداره upvc رابطه مستقیم با نحوه تعویض و نصب آن نیز دارد و محصولات به کار رفته در اتصال پنجره های دو سه جداره به درگاه نصب و ساختار اتصال درزها از اهمیت به سزایی برخوردار است و باید به گونه ای باشد که همه نیروهای مؤثر فیزیکی روی پنجره upvc برداشته شوند تا درب و پنجره دو سه جداره پس از تعویض برای مدت طولانی به بهترین نحوه کار کنند.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

طراحی ، تولید و نصب پنجره های دو جداره یو پی یو سی با نهایت دقت و ظرافت و نکات پنجره دو سه جداره استاندارد انجام می گیرد تا طول عمر درب و پنجره دو سه جداره و کارایی آنها در بالاترین حد ممکن باشد. درب و پنجره های سه جداره و دو سه جداره یو پی وی سی دارای ساختاری خاص هستند که نیاز به رعایت مواردی دارند تا کارایی لازم را داشته باشند و تا مدت طولانی حالت ایده ال و استاندارد خود را حفظ کنند. درب و پنجره های دو سه جداره https://upvc.pro/ از بخش های مختلفی مانند: پروفیل و گالوانیزه، یراق آلات و اسپانیولت ، لولا ها و دستگیره ، شیشه و زهوار تشکیل شده است که هر کدام دارای ویژگی خاصی می باشند و وجود هر یک لازمه عملکرد صحیح درب و پنجره دو سه جداره upvc می باشد که در صورت خرابی کار درب و پنجره ها را مختل خواهد کرد. از نکات پنجره دو سه جداره استاندارد جنس پروفیل پی وی سی مورد استفاده در ساخت درب و پنجره upvc را می توان نام برد که در ماندگاری آن موثر است. استفاده از درب و پنجره های دو جداره استاندارد، روش ساده ای برای كاهش هزینه های انرژی و در نتیجه كاهش گازهای گلخانه ای می باشد.
اگر کار تعویض درب ها و پنجره های قدیمی به دست افراد کارشناس و زبده انجام نپذیرد نه تنها مشکلات ذکر شده در بالا بر طرف نمی گردد، بلکه مشکلات جدیدی نیز ممکن است به این موارد اضافه گردد. از جمله این مشکلات می توان به لق بودن پنجره ها و درب ها، نفوذ آب باران و … اشاره کرد.

تعویض پنجره ویستابست

نکات تعویض پنجره دو سه جداره استاندارد در نصب
اما در پنجره آلومینیومی یا ترمال بریک با توجه به کشویی و بازشو بودن پنجره ( تک حالته یا دو حالته ) , معمولی یا ترمال بریک بودن , نوع مقطع انتخابی و… ابعاد قسمت بازشو (لنگه بازشو) از ۱۲۰*۷۰ تا ۱۲۰ * ۱۳۰ قابل تغییر است که برای مشاهده ی مقاطع مختلف و میزان ابعاد قابل ساخت و سایر موارد می توانید به سایت https://upvc.pro/  مراجعه نمایید.
مزایای نکات تعویض پنجره دو سه جداره استاندارد 
مهمترین هدف نکات تعویض پنجره دو سه جداره استاندارد مقرون به صرف بودن به سبب صرفه جویی در مصرف انواع انرژی و عایق بودن آن نسبت به فضای بیرونی است . به کمک این پنجره ها نزدیک به ۴۰% در مصرف انرژی ( سوخت. برق . آب ) صرفه جویی شده و کاهش چشمگیر هزینه های سبد خانوار را در بر دارد.
۱-عایق حرارتی
۲-عایق رطوبتی
۳-عایق صوتی