تعویض پنجره دو سه جداره - راهنمای تعویض پنجره دو سه جداره, راهنمای,تعویض,پنجره,دو,سه,جداره,, راهنمای تعویض پنجره دو سه جداره

راهنمای تعویض پنجره دو سه جداره

سه شنبه 25 مهر 1396
07:08 ب.ظ
بهرام پروهانبرای جایگزینی پنجره های قدیمی و آهنی تنها کافیست با نمایندگان فروش معتبر درب و پنجره دو سه جداره در شهر خود تماس بگیرید تا با هزینه ای معقول و مناسب علاوه بر زیباسازی نمای ساختمان در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید. شما می توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای تعویض پنجره دو سه جداره اطلاعات کافی را در این رابطه بدست آورید.

نصب پنجره یو پی وی سی
برای جایگزینی پنجره های قدیمی و آهنی تنها کافیست با نمایندگان معتبر درب و پنجره دو سه جداره در شهر خود تماس بگیرید تا با هزینه ای معقول و مناسب علاوه بر زیباسازی نمای ساختمان در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید. شما می توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای تعویض پنجره دو سه جداره اطلاعات کافی را در این رابطه بدست آورید.
در فصل زمستان مشاهده می شود که افراد برای گرم نگه داشتن منزل ، شعله بخاری را بالا برده و در اطراف پنجره اهنی از پتو استفاده می کنند، اما برای حل مشکل عایق بودن راه حل ساده تری وجود دارد و ان هم تعویض پنجره های آهنی و قدیمی با پنجره یو پی وی سی دوجداره است که در کمترین زمان ممکن انجام میشود و هیچ گونه تخریبی را به همراه ندارد.
طرح تعویض درب و پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره یو پی وی سی و آلمینیوم یک امر حیاتی است و از سال ها قبل در شهرهای مختلف کشور رونق چشمگیری داشته است و ساختمان هایی که از پنجره های آهنی, چوبی, آلمینیوم قدیمی استفاده می کردند به سمت درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و یا آلمینیوم ترمال بریک روی آورده اند و دلیل این موضوع بهره وری انرژی, کاهش هزینه, عایق بندی مناسب ساختمان ها بوده است. پنجره دو جداره علاوه ‌بر اینکه عایق مناسبی برای برودت و حرارت می‌باشد، می‌تواند عایق صدای مناسبی هم باشد. راهنمای انتخاب پنجره دوجداره شامل نوع و تعداد بازشو، رنگ پنجره با توجه به آب و هوای منطقه و نمای ساختمان و جنس پروفیل که مهم ترین نکته می باشد . علاوه ‌بر مزیت‌هایی از قبیل عایق بودن از نظر حرارتی، برودتی و صدا، پنجره‌های دو یا چند جداره مزایای بسیاری دارند. یکی از مهم‌ترین این مزیت‌ها که قطعا برای خانم‌های خانه بسیار مهم است، جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل خانه است که تا حد قابل توجهی کار گردگیری روزانه یا هفتگی شما تقلیل خواهد یافت و دیگر نیازی نیست نگران میهمان‌های سرزده وسط هفته باشید. 

تعویض پنجره ویستابست

نکات و راهنمای تعویض پنجره دو سه جداره 
۱- نوع پروفیل یو پی وی سی (UPVC)
۲- نوع یراق آلات مصرفی
۳- نوع شیشه دو جداره مصرفی
۴- نحوه تولید و شرکت سازنده ی پنجره
۵- نصب استاندارد پنجره
۱- نوع پروفیل یو پی وی سی (UPVC) :
راهنمای تعویض پنجره دو سه جداره بر این نکته تاکید دارد که پروفیل باید حتما جهت شرایط آب و هوایی همان منطقه ساخته شود. با توجه به سرد سیر یا گرمسیر بودن مناطق درصد مواد افزودنی به PVC ( مراجعه شود به مقاله ی استانداردهای پروفیل UPVC) تغییر می کند. به عنوان مثال در مناطقی که نور آفتاب بصورت قائم تابیده میشود و روزهای گرم و شبهای سردی دارد ، میزان درصد اکسید تیتانیوم و پایدار کننده های به کار رفته در UPVC نسبت به مناطق سردسیر و مناطقی که آفتاب به صورت مایل می تابد متفاوت می باشد. اکسید تیتانیوم موجود در پروفیل UPVC از تمرکز حرارت و گرما بر روی سطح پروفیل جلوگیری می نماید . درواقع رنگ سفیدو شفاف بعضی از پروفیلها ی مرغوب مربوط به همین میزان درصد اکسید نیتان میباشد . اکسید نیتان نور خورشید را منعکس میکند و مانع از جذب اشعه ی ماورای بنفش به بدنه و گوشته ی پروفیل می گردد. در مواردی که جهت کاهش قیمت پروفیل درصد اکسید نیتان ویا پایدار کننده های UPVC را کم می کنند، پروفیل دچار تغییر رنگ ( زرد میشود) و ترک خوردگی می شود. پس با تغییرات مواد اولیه که به PVC افزوده می شود تا به UPVC تبدیل گردد ، می توان قیمت تمام شده پروفیل را کاهش داد. همچنین نوع PVC مصرفی نیز بسیار مهم است، پروفیلهایی که از PVCهای ساخت کشور آلمان و یا اتریش استفاده می کنند از مرغوبیت بالاتری برخوردار هستند. مواد افزودنی به PVC اضافه می گردد و به UPVC تبدیل میشود.
پروفیلهای ترک جهت شرایط آب و هوایی ترکیه ساخته شده که نور خورشید به صورت مایل می تابد و سردسیری نیز می باشند. به همین دلیل امکان ترک خوردگی و تغییر رنگ در آنها بسیار بسیار بالا می باشد.

نصب پنجره

۲. راهنمای انتخاب پنجره دوجداره یراق آلات مصرفی 
یکی دیگر از مواردی که مصرف کنندگان و مشتریان عزیز در حین خرید یک پنجره عایق باید به آن توجه نمایند نوع یراق آلات مصرفی می باشد. یراق آلات یک پنجره شامل لولا، دستگیره و اسپانیولت می باشد. مجموعه این ست را یراق آلات پنجره می گویند که هر یک عملکرد خاص خود را دارند.
۳. راهنمای تعویض پنجره دو سه جداره و نوع شیشه دوجداره 
۴. تحوه تولید و ساخت شرکت سازنده پنجره دوجداره 
۵. راهنمای تعویض پنجره دو سه جداره و نصب استاندارد :
پس از اینکه محصول نهایی که یک محصول کاملا عایق میباشد تولید گردید، تنها بخش باقیمانده که بسیار مهم می باشد، نصب آن است. نصب باید مطابق با استاندارد رال آلمان صورت پذیرد به طوری که از طرفین بالا و پایین پنجره ۴ میلی متر بادخور در نظر گرفته شود که با تزریق فوم پلی ارتان تمام درزه و شیار های پشت پروفیل پر گردد و هیچ گونه منفذی جهت عبور گرد و غبار باقی نماند. فوم پلی ارتان در حین تزریق با هوا ترکیب شده و ازدیاد حجم پیدا می کند و در نتیجه تمام شیارهای پشت پروفیل را میپوشاند. پس از تزریق فوم، پنجره از داخل و خارج باید توسط چسب سیلیکن ماستیک آب بندی شود. نوع چسب مصرفی و نوع فوم پلی ارتان نیز بسیار مهم می باشد. پیچ های استفاده شده باید از نوع بولتکس ۱۰cm باشد تا کاملا به داخل فریم آهنی وارد شود.