تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره قدیمی با محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست , تعویض,پنجره,قدیمی,محصولات,پنجره,دو,سه,جداره,ویستابست,, تعویض پنجره قدیمی با محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست

تعویض پنجره قدیمی با محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست

یکشنبه 23 مهر 1396
10:30 ق.ظ
بهرام پروهانبدلیل رعایت استانداردهای لازم در ساخت و تولید محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست این پنجره بهترین عایق در برابر سرو صدا می باشد.می توانید درتعویض پنجره قدیمی با محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست بیشترین کارایی را از آنها داشته باشید.

درب پنجره دوجداره ویستابست
بدلیل رعایت استانداردهای لازم در ساخت و تولید محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست این پنجره بهترین عایق در برابر سرو صدا می باشد.می توانید درتعویض پنجره قدیمی با محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست بیشترین کارایی را از آنها داشته باشید.
فرایند تولید پروفیل های  محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست منطبق با الزامات استاندارد RAL آلمان ( ۱/۷۱۶ RAL GZ ) و استاندارد ۱۲۶۰۸ BSEN اتحادیه روز اروپا می باشد و این فرایند در مقاطع مشخص توسط موسسه SKZ آلمان که یکی از بزرگترین موسسات ممیزی کیفیت دنیا می باشد مورد آزمایش قرار می گیرد. ترکیب مواد استفاده شده در ساخت پروفیل یو پی وی سی در  محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست  با توجه به سخت ترین شرایط آب و هوایی منطقه جغرافیایی کشور ایران در نظر گرفته شده و توسط آزمایشگاه های پیشرفته و شرکتهای با تجربه اروپایی مورد آزمون و آزمایش و تایید قرار گرفته است.
لازم به ذکر است که استاندارد RAL آلمان سختگیرانه ترین و کاملترین استاندارد مربوط به این صنعت است و تمامی شرکت های دریافت کننده این گواهی نامه ملزم به رعایت معیارهای تستی و کیفی موسسه RAL می باشند. https://upvc.pro/ گواهی نامه کیفیت RAL برای اولین بار توسط شرکت درب و پنجره دوجداره ویستا بست به ایران آمد و نام و نشان تجاری شرکت به عنوان دارنده رسمی گواهی نامه فوق در سایت شرکت GKFP (یکی از شرکت های زیر مجموعه موسسه RAL آلمان) به آدرس www.gkfp.de موجود و تایید گواهی نامه آن قابل استعلام می باشد.

ویستابست

مواد اولیه و پروفیل تولید شده، در لابراتوار مجهز  محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست  مورد کنترل قرار می گیرند. بعلاوه این تولید کننده مفتخر به دریافت چندین گواهینامه کیفیت از موسسات بین المللی می باشد. لازم به ذکر است که  محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست  موفق به اخذ ISO 14001 و ISO 9001 و OHSAS 18001 و همچنین گواهینامه شرکت گراینر مبنی بر آموزش فنی مراحل تولید و همچنین تست کنترل کیفی پروفیل طبق استاندارد GZ716.1 رال گردیده است.
تعویض پنجره قدیمی با محصولات پنجره دوجداره ویستابست
یکی از قطعات بنیادین و ضروری در ساخت محصولات پنجره دوجداره ویستابست، پروفیل فولادی تقویت کننده (رین فورسمنت) گالوانیزه شده است که درون حفره داخلی پروفیل های یو پی وی سی نصب می گردد . https://upvc.pro/ نقش و وظیفه پروفیل های فولادی تقویت کننده به شرح زیر می باشد :
استحکام و قدرت بخشیدن به ساختار درب و پنجره یو پی وی سی
جلوگیری از تغییر حالت پروفیل های یو پی وی سی در اثر مرور زمان و عوامل محیطی
ایجاد هماهنگی و سازگاری بیشتر بین اجزای تشکیل دهنده درب و پنجره یو پی وی سی به عنوان یک مجموعه واحد برای عملکرد بهتر .
پروفیل میانی ثابت محصولات پنجره دوجداره ویستابست:
ارتفاع دیواره خارجی این نوع پروفیل یو پی وی سی  محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست  ۵ کاناله ۸۴ میلیمتر و ۴۴ میلیمتر نیز ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل upvc میباشد. پروفیل میانی ثابت پنجره دو جداره یو پی وی سی ویستابست ۳ کاناله دارای عرض ۷۰میلیمترمیباشد و ضخامت شیشه خور آن ۲۰ میلیمتر است.ارتفاع محل استقرار گالوانیزه پروفیل upvc ویستابست ۵ کاناله ۲۲میلیمتر و عرض آن ۳۶ میلیمتر است.
پروفیل یو پی وی سی ویستابست : Coupling S-۵۶۳.۱۱ ۰,۱۱ Kg/m
پروفیل upvc ویستابست : Georgian bar S-۵۶۳-۱۲ ۰,۱۶kg/m Co-Extrusion
پروفیل لوله پنجره دوجداره یو پی وی سی: پروفیل upvc ویستابست عرض این پروفیل لوله پنجره دوجداره یو پی وی سی ویستابست ۷۰ میلیمتر می باشد.
پروفیل upvc ویستابست: ۹۰’ pole S-۵۶۳.۱۰ ۱,۶۰ Kg/m
پروفیل یو پی وی سی ویستابست: Overhung S-۵۶۳.۰۴ ۱,۳۲ kg/m
پروفیل آداپتور پنجره دوجداره upvc : پروفیل یو پی وی سی ویستابست در این نوع پروفیل آداپتور پنجره دوجداره upvc ویستابست ۷۰ میلیمتر می باشد.
پروفیل upvc ویستابست: Glassbead ۳۴mm S-۵۶۳.۷۰ ۰,۱۷ kg/m; PCE: ۳۸ g/m
درب ها و پنجره های قدیمی مشکلات بسیار زیادی به همراه دارند. از جمله این مشکلات می توان به نفوذ گرد و خاک، سر و صدا, از بین رفتن گرما و یا سرمای محیط داخلی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. https://upvc.pro/ با تعویض درب ها و پنجره های قدیمی و نصب محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست  می توان به رفع این مشکلات کمک شایانی نمود.

تعویض پنجره قدیمی

تعویض پنجره قدیمی با محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست  
اما اگر تعویض پنجره قدیمی با محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست به دست افراد کارشناس و زبده انجام نپذیرد نه تنها مشکلات ذکر شده در بالا بر طرف نمی گردد، بلکه مشکلات جدیدی نیز ممکن است به این موارد اضافه گردد. از جمله این مشکلات می توان به لق بودن پنجره ها و درب ها، نفوذ آب باران و … اشاره کرد.
شرکت این پنجره با کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه هر گونه خدمات نصب و تعویض درب ها و پنجره ها می باشد. این شرکت با ارائه ضمانت نامه، این اطمینان را به شما می دهد که محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست شما به بهترین حالت ممکن و در کمترین زمان نصب خواهند شد و در صورت بروز هر گونه مشکلی در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.