تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو سه جداره رنگی, تعویض,پنجره,های,قدیمی,پنجره,های,دو,سه,جداره,رنگی,, تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو سه جداره رنگی

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو سه جداره رنگی

پنجشنبه 20 مهر 1396
10:21 ق.ظ
بهرام پروهاندر پنجره های قدیمی بدلیل نبود تنوع رنگ در آنها, استفاده از یراق آلات بی کیفیت و همچنین تک جداره بودن شیشه ها مشکلات فراوانی را به بار آورده است ولی امروزه با ساخت و تولید پنجره های مدرن و با کیفیت و استاندارد این مشکلات رفع شده است. شما می توانید هر زمان با مراجعه به شرکت های فروش وتعویض پنجره های دو سه جداره اقدام به تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو سه جداره رنگی کنید.

تعویض پنجره ویستابست
در پنجره های قدیمی بدلیل نبود تنوع رنگ در آنها, استفاده از یراق آلات بی کیفیت و همچنین تک جداره بودن شیشه ها مشکلات فراوانی را به بار آورده است ولی امروزه با ساخت و تولید پنجره های مدرن و با کیفیت و استاندارد این مشکلات رفع شده است شما می توانید هر زمان با مراجعه به شرکت های فروش پنجره های دو سه جداره اقدام به تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو سه جداره رنگی کنید.
امکان استفاده از پنجره های دوجداره رنگی با توجه به دیزاین داخلی و نمای ساختمان با قابلیت ثبات رنگ در شرایط مختلف آب و هوایی یکی از شعار های معروف تولید کنندگان درب و پنجره دو سه جداره است. یکی از برجستگی های مهم پروفیل های UPVC  با کیفیت بالا ثبات رنگ سفید در طول سالیان طولانی و در شرایط مختلف جوی و اقلیمی می باشد. تنوع رنگ پنجره های دوجداره رنگی شرکت پنجره هر سلیقه ای را پوشش می دهد. https://upvc.pro/رنگ پایه و اصلی پروفیل های درب و پنجره دو سه جداره ، به دلیل ترکیبات مواد اولیه سفید میباشد با این حال پروفیل های رنگی درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی برای معماران و گروه های عمرانی و یا حتی برای افرادی که برای تعویض پنجره های قدیمی منزل خود با پنجره upvc اقدام میکنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پنجره های دوجداره رنگی طی دو پروسه تهیه میگردد . همچنین میتوان از پروفیل پیش فرض سفید استفاده کرد و پس از تولید درب و پنجره یو پی وی سی به خط رنگ فرستاده شده و با رنگ پودری رنگ مورد نظر ایجاد میشود و در پروسه دوم پروفیل قبل از تولید پنجره با روکش مخصوص با تکنولوژی وکیوم ایجاد شده و سپس به پروسه تولید پنجره فرستاده میشود.
شرکت پنجره مفتخر است با توجه به تنوع رنگ محصولات خود، این خواسته مشتریان عزیز خود را در انتخاب رنگ درب و پنجره یو پی وی سی  ارج می نهد در نتیجه شما می توانید محیط اطراف خود را با پنجره های دوجداره رنگی مورد علاقه خود رنگ آمیزی کنید،بنا به سلیقه و معماری داخلی و خارجی ساختمان خود رنگ مورد نظر را سفارش دهید، ساخت و تولید پروفیل دکوراتیو یا رنگی به دو طریق امکان پذیر است:
رنگ آمیزی پروفیل با رنگ های مخصوص و مقاوم در برابر عوامل جوی
لمینت که شامل طرح یا رنگ مورد نظر به صورت یک لایه بر روی پروفیل روکش می شود.
پنجره های دوجداره رنگی دورو لمینیت
به طور کلی پروفیل upvc به رنگ سفید تولید و مورد استفاده قرار می گیرد و در صورت نیاز مشتری پروفیل رنگ شده مورد استفاده قرار می گیرد و امکانات لازم را جهت رنگ آمیزی پروفیل حسب سفارش مشتریان فراهم می گردد. طبیعی است که لمینیت دارای بافت و طرح رنگی بوده و بطور کلی ظریف تر از رنگ میباشد.
در ابتدا باید توجه داشت که هنوز هیچ یک از استانداردهای معتبر در دنیا تولید پروفیل های رنگی را مجاز نکرده و پروفیل های  یو پی وی سی هنگام تولید می باید به رنگ سفید برای مصرف معمول و قهوه ای برای لمینیت کردن پروفیل تولید شوند؛ پروفیل های به کار رفته در ساختار پنجره های دوجداره رنگی ، تنها از طریق رنگ آمیزی به رنگ دلخواه مصرف کننده در می آیند.
در رابطه با پروفیل های رنگ آمیزی شده باید توجه داشت که رنگ مورد استفاده، رنگ ویژه پروفیل های یو پی وی سی است و از تکنولوژی خاصی بهره می برد؛ به گونه ای که پنجره های UPVC رنگی استاندارد به هیچ وجه در طی سالیان دراز تغییر رنگ نمی دهند. خصوصیت دیگر رنگ های استاندارد پنجره های دوجداره رنگی ، ضد خط و خش بودن آنهاست https://upvc.pro/و در عین حال عدم محدودیت در انتخاب رنگ دلخواه و امکان اجرای طیف وسیع صدها رنگ موجب شده تا این روش به نسبت روش لمینیت کردن پروفیل ها از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد.

تعویض پنجره های قدیمی
مراحل استاندارد تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو سه جداره رنگی
۱- تمیز کردن درگاه نصب
۲- نصب استاندارد پنجره دوجداره و تراز کردن آن
هنگام نصب پنجره دوجداره چهارچوب پنجره یو پی وی سی با رعایت فاصله یکسان از طرفین درگاه نصب در محل خود قرار می گیرد. انجام تراز پنجره دوجداره از مهمترین بخش های عملیات نصب به شمار می آید، چرا که صحت عملکرد قسمتهای متحرک و یراق آلات منوط به تراز چهارچوب می باشد.
۳- انجام سوراخ کاری های لازم
۴- چک کردن پنجره، یراق آلات و شیشه و باز و بسته کردن درب و رفع ایرادهای احتمالی که بعد از نصب مشکل ساز می شوند.
۵- ثابت کردن درب و پنجره دوجداره در محل نصب با استفاده از پیچهای مقاوم و با کیفیت
۶- درزبندی نهایی با استفاده از تزریق فوم و سیلیکون
می بایست پنجره به میزان استاندارد از هر طرف درگاه نصب فاصله داشته باشد و ابتدا با تزریق فوم پولی اورتان مخصوص زیر مقاطع پنجره کاملاً آب بندی گردد. با گذشت زمان مشخصی فوم مربوطه خشک شده و مازاد آن به وسیله تیغ کاتر تحت زاویه ۴۵ درجه به سمت داخل بریده شود عایق بندی نهایی نیز با چسب سیلیکون روی فوم انجام می شود. بدیهی است مازاد چسب سیلیکون باید در اسرع وقت پاکسازی تا درز مابین دیوار و چهارچوب کاملاً همسطح گردد.
۷- کندن برچسب پروفیل درقسمتهایی که پس از نصب شیشه و پنجره دسترسی به آن قسمتها سخت یا غیر ممکن می شود .
۸- نصب شیشه ها و جا انداختن زهوار
۹- رگلاژ درب و پنجره
۱۰- تحویل کار به نماینده خریدار و آموزش چگونگی استفاده و اخذ رضایت نامه از خریدار
نقش رنگ بندی در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو سه جداره رنگی :
پروفیل های یو پی یو سی به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتاً بر پایه رنگ سفید تولید می گردند ، که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و مواد خام مورد استفاده شده در هر شرکت متغیر بوده به طوریکه در مقایسه تولیدات شرکتهای مختلف تفاوت رنگ و شفافیت قابل رویت می باشد. شرکتهای تولید کننده پروفیل پنجره دو جداره یو پی وی سی علاوه بر تولید پروفیل های سفید جهت افزایش تنوع محصولات خود و پاسخ گویی به سلایق مشتریان و بر طرف نمودن نیازهای معماران در طراحی نمای داخلی و بیرونی ساختمان اقدام به تولید پروفیل با رنگ بندی متنوع نموده اند .
۱ – پروفیل های سفید با پوشش رنگ اکریلیک
۲– پروفیل های سفید با پوشش یک طرف لمینت جهت استفاده در نمای داخل و یا خارج ساختمان
۳– پروفیل های قهوه ای روشن و یا تیره با پوشش دو طرف لمینت
تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو سه جداره رنگی
شما می توانید علاوه بر استفاده از پنجره های دوجداره رنگی از شیشه رنگی نیز استفاده کنید. بهترین شیشه، با توجه به نوع كاربری، كمترین عبور اشعه ماورا بنفش، بیشترین عبور نور مرئی و كمترین عبوراشعه مادون قرمز را باید دارا باشد. شرکت پنجره همواره کیفیت شیشه های استفاده شده در محصولات خود را تضمین می نماید. شیشه های رنگی به واسطه افزودن مقدار كمی اكسید فلزی به مجموعه مواد اولیه شیشه تولید می گردد. https://upvc.pro/اكسیدهای فلزی مورد استفاده عمدتا اكسید آهن ، كوبالت و سلنیوم می باشند كه بسته به میزان مصرف شیدهای متنوعی از شیشه های رنگی برنز ، خاكستری، آبی و سبز تولید می شوند . با این روش رنگ بصورت كاملا یكنواخت درضخامت شیشه پخش می شود.
نیاز تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو سه جداره رنگی
هر پنجره ای در هر ساختمانی که صدای بیرون از داخل شنیده شود سرما و گرمای بیرون احساس شود و آلودگی های محیطی در داخل مشاهده شود نیاز به تعویض و جایگزینی با پنجره دوجداره یو پی وی سی را دارد.
صوت یک از عوامل افسردگی و استرس در انسان میباشد. با تعویض اصولی پنجره های منزل خود ۶۰ دسی بل از آلودگی صوتی و %۹۹ از ورود گرد و خاک و ۸۰ %از اتلاف انرژی می کاهید.
تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو سه جداره رنگی به چه صورت است ؟
در یك كلام به راحتی – برای  تعویض درب و پنجره های قدیمی تنها عملیات ساختمانی مربوط به كندن درب و پنجره های قبلی می باشد. برای نصب درب و پنجره های یو پی وی سی احتیاج به مصالح ساختمانی نبوده و آنها بوسیله پیچهای مخصوص و فوم مخصوص بر روی قاب درب و پنجره های قبلی نصب می گردد.