تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی, تعویض,پنجره,دوجداره,و,سه,جداره,یو,پی,وی,سی,, تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی

تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی

سه شنبه 18 مهر 1396
11:05 ق.ظ
بهرام پروهانبه دلیل مشکلات بسیاری که درب و پنجره های قدیمی به همراه دارند شرکت ما خدمات نصب و تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی شما مشتریان محترم را توسط افراد کارآزموده انجام می دهد پس همین امروز اقدام به تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی خود کنید فردا دیر است.

پنجره دوجداره
به دلیل مشکلات بسیاری که درب و پنجره های قدیمی به همراه دارند شرکت ما خدمات نصب و تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی شما مشتریان محترم را توسط افراد کارآزموده انجام می دهد پس همین امروز اقدام به تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی خود کنید فردا دیر است.
با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش درب پنجره دوجداره upvc ، پنجره های سه جداره نیز پس از مدت کوتاهی طراحی شدند که انتخاب نوع پنجره اعم از دو جداره و یا سه جداره یو پی وی سی یک بخش مهم از کار می‌باشد. ماهیت اصلی و مهم این نوع از درب پنجره‌ها همانطور که از نامشان مشخص است عایق بودن و درصد صداگیری بیشتر می‌باشد. پنجره های سه جداره بیشتر مصرف صنعتی داشته و در مواردی استفاده می‌گردند که محیط دارای آلایندگی صوتی بسیار بالایی ‌باشد. مزایای خیلی زیادی در استفاده از پنجره های دوجداره با استفاده از پروفیل UPVC وجود دارد که یکی از اصلی ترین آن ها که امروزه مورد توجه بسیاری از دولت ها قرار گرفته است مسئله‌ی کاهش مصرف انرژی می‌باشد. https://upvc.pro/ البته قابل ذکر است که کارایی پنجره‌های سه جداره در برخی مواقع چند برابر پنجره های دو جداره upvc می‌باشد. مزایای خیلی زیادی در استفاده از پنجره های دوجداره با استفاده از پروفیل UPVC وجود دارد که یکی از اصلی ترین آن ها که امروزه مورد توجه بسیاری از دولت ها قرار گرفته است مسئله‌ی کاهش مصرف انرژی می‌باشد که چه در سطح کلان ملی برای دولت ها و چه در سطح هر شهروند برای کاهش هزینه های قبوض انرژی مورد استفاده برای خانه.
تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی بعنوان عایق صوتی
پنجره دوجداره و سه جداره upvc با توجه به اینکه جنس پرو فیلها از نوع upvc هستند و همچنین شیشه های چند جداره عامل مهمی در جلو گیری از ورود سر و صدا به داخل محیط می باشند. استفاده از پنجره دوجداره و سه جداره upvc تا میزان ۶۰% و سه جداره تا میزان ۸۰% آلودگی های صوتی محیط اطراف کار و زندگی ما را کاهش میدهد.
تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی بعنوان عایق حرارتی
امروزه با بالا رفتن هزینه های سوخت و انرژی و ارائه مبحث ۱۹ ساختمان استفاده از پنجره دوجداره و سه جداره upvc امری مهم تلقی میشود که در این میان پنجره دوجداره و سه جداره upvc ا توجه به میزان عایق بندی بالای پروفیلهای upvc و همچنین قالب بندی و آب بندی خوب و مناسب میتواند سهم بسزایی را در جلوگیری از اتلاف سوخت و انرژی داشته باشد.
تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی
اساسی‌ترین سؤال خریداران این است که آیا پنجره‌های سه جداره upvc دو برابر پنجره دو جداره مانع آلودگی صوتی می‌شوند ؟
در جواب می‌توان گفت که کارایی این پنجره‌ها در برخی مواقع چند برابر درب پنجره دو جداره upvc می‌باشد. برای استفاده از درب پنجره سه جداره حتماً بایستی محل کارشناسی دقیق شود تا بتوان بالاترین کارایی را از بکار گیری آن کسب کرد. برای پروفیل این نوع پنجره‌ها بعضی از کارخانه‌های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی اقدام به تولید کرده اند که بسته به بضاعت فنی هر کارخانه دارای کیفیت‌های متفاوتی است . https://upvc.pro/ ولی می‌توان توصیه کرد که برای بکارگیری درب پنجره‌های سه جداره بهتر است که از پروفیل‌هایی با کانالهای ۵ یا بیشتر استفاده گردد.

تعویض پنجره قدیمی
ویژگیهای تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی مرغوب به عوامل زیر بستگی دارد:
۱-پروفیل پنجره دوجداره و سه جداره upvc
۲-گالوانیزه پنجره دوجداره و سه جداره upvc
۳-یراق آلات پنجره دوجداره و سه جداره upvc
۴-شیشه دو جداره
۵ – نصب صحیح و استاندارد پنجره دوجداره و سه جداره upvc
مزایای اصلی تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی :
۱_سبكی وزن و مقاومت بسیار بالا
۲_ صرفه جویی در مصرف انرژی (۵۰ درصد) و رعایت مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان
۳_ عدم نیاز به رنگ آمیزی (مادام العمر)
۴_ كاهش آلودگی صوتی (۷۰ درصد)
۵_ نظافت آسان (به دلیل سطح صاف و صیقلی)
۶_ عدم نفوذ آب باران ، برف و حتی شستشو (۱۰۰ درصد)
۷_ یراق آلات مخصوص و ایمن در برابر سرقت https://upvc.pro/
۸_ عایق در برابر نفوذ گرد و خاك و دود (۱۰۰ درصد )
۹_ قابلیت تعویض پنجره های قدیمی ، بدون تخریب
۱۰_ ضد خوردگی و پوسیدگی (۱۰۰ درصد)
اقدامات لازم قبل از تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی
قبل از تعویض پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی، نیاز به اقداماتی است که توسط کارفرما یا مشتریان باید صورت پذیرد. یکی از این اقدامات جدا کردن پرده های پنجره ی مورد تعویض است که باید صورت پذیرد. همچنین در فاصله یک متری پنجره ها، فرش، موکت، مبلمان و سایر وسایلی که امکان آسیب دیدن آن وجود دارد باید جمع شود و در فاصله ی ۲ متری نیز وسایل با کاور یا پارچه پوشانده شود تا گرد و غبار و براده آهن برروی آنها قرار نگیرد. در آخر مسیر رفت و آمد و حمل و نقل پنجره ها باید باز باشد تا احتمال برخورد ابزار با اشیا منزل در هنگام تعویض پنجره به حداقل برسد.