تبلیغات
تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره

تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره, ,تعویض,انواع,درب,و,پنجره,دو,سه,جداره,, تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره

تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره

شنبه 15 مهر 1396
04:03 ب.ظ
بهرام پروهانمشتریان محترم در هر زمانی می توانید تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره خود را بدست ما بسپارید کاره تعویض شرکت ما بدون تخریب و در کوتاه ترین زمان ممکن، بیشترین تاثیر را می گذارد, كلیه عملیات تعویض و جایگزینی پنجره های شما ظرف یك روز انجام میشود.

پنجره یو پی وی سی
مشتریان محترم در هر زمانی می توانید تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره خود را بدست ما بسپارید کاره تعویض شرکت ما بدون تخریب و در کوتاه ترین زمان ممکن، بیشترین تاثیر را می گذارد, كلیه عملیات تعویض و جایگزینی پنجره های شما ظرف یك روز انجام میشود.
قبل تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره ، نیاز به اقداماتی است که توسط کارفرما یا مشتریان باید صورت پذیرد. یکی از این اقدامات جدا کردن پرده های پنجره ی مورد تعویض است که باید صورت پذیرد. همچنین در فاصله یک متری پنجره ها، فرش، موکت، مبلمان و سایر وسایلی که امکان آسیب دیدن آن وجود دارد باید جمع شود و در فاصله ی ۲ متری نیز وسایل با کاور یا پارچه پوشانده شود تا گرد و غبار و براده آهن برروی آنها قرار نگیرد. در آخر مسیر رفت و آمد و حمل و نقل پنجره ها باید باز باشد تا احتمال برخورد ابزار با اشیا منزل در هنگام تعویض پنجره به حداقل برسد https://upvc.pro/.با تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره استاندارد، ضمن کاهش ۲۵ تا ۴۰ درصدی مصرف انرژی، آسایش حرارتی ساکنین ساختمان را فراهم می سازد. درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی از اتلاف انرژی از جداره ها و نفوذ هوا به داخل ساختمان جلوگیری می کند. ۴ جزء اصلی انواع درب و پنجره دوجداره upvc عایق شامل قاب و بازشو پنجره که از پروفیل UPVC ساخته شده، شیشه سه جداره، لاستیک درزگیرEPDM، پروفیل گالوانیزه بعنوان استراکچر پنجره می باشد.
امروزه استفاده نامناسب از منابع انرژی می تواند صدمات جبران ناپذیری به چرخه اقتصاد یک کشور وارد کند. طبق آمارهای موجود حدود ۳۰ درصد انرژی در ساختمان ها از طریق درب و پنجره ها اتلاف می گردد. از این رو استفاده از انواع درب و پنجره دو سه جداره یک ضرورت در امر ساختمان محسوب می شود.  همان طور که مستحضرید تولید و ساخت انواع درب و پنجره دو سه جداره از سال ۱۳۸۰ و با دستورالعمل های دولت در ارتباط با مبحث ۱۹ صرفه جویی در انرژی رونق گرفت و روز به روز گسترش یافت. امیدواریم بتوانیم در امر فروش انواع درب و پنجره دوجداره upvc  سهم بسزایی داشته باشیم.
امروزه صنعت تولید انواع درب و پنجره دو سه جداره جایگاه مناسب خود را در بین صنایع مرتبط همچون ساختمان سازی و معماری به خوبی یافته است. شیشه هایی که بر روی انواع درب و پنجره دوجداره نصب می شوند می توانند به صورت دوجداره، سه جداره و حتی چهار جداره استفاده شوند. نوع چهار جداره آن بیشتر در آزمایشگاه ها، استدیو های ضبط صدا و محیط هایی که نیاز به عایق بندی بالایی دارند استفاده می گردد.
بسیاری از کارگاه های ساخت انواع درب و پنجره دو سه جداره نیز در سر تا سر کشور مشغول به فعالیت هستند. اما اکثر این کارگاه ها از دستگاه های بسیار ارزان و غیر استاندارد برای ساخت انواع درب و پنجره دوجداره خود استفاده می نمایند. از این رو بهتر است که برای سفارش و خرید انواع درب و پنجره دوجداره به شرکت های معتبر ساخت این گونه درب ها و پنجره ها مراجعه نماییم. https://upvc.pro/ هر کدام از شرکت های فروش انواع درب و پنجره دو سه جداره برند هایی خاص از پروفیل یو پی وی سی را استفاده می نمایند. با توجه به نوع پروفیل مصرفی، قیمت در انواع درب و پنجره دوجداره با هم متفاوت خواهد شد.
شرکت پنجره روند کاری بدین صورت است که ابتدا ابعاد حدودی و مدل انواع درب و پنجره دو سه جداره از مراجعه کنندگان و مشتریان گرفته می شود. سپس این ابعاد حدودی به نرم افزار طراحی درب و پنجره داده می شود تا پیش فاکتوری مبنی بر آن صادر گردد. این پیش فاکتور برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که نسبت به قیمت موجود در پیش فاکتور نظر مساعدی داشته باشند یکی از کارشناسان شرکت جهت اندازه گیری نهایی و بررسی دقیق انواع درب و پنجره دوجداره به محل مذکور مراجعه می نماید. https://upvc.pro/ سپس فاکتور نهایی با توجه به این ابعاد دقیق صادر می گردد و قرارداد منعقد می شود.
تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره
اولین قدم برای تعیین هزینه تعویض پنجره قدیمی با تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره داشتن ابعاد پروژه است به گونه ای که کارفرما می تواند به راحتی با اعلام ابعاد حدودی که خود اندازه گیری کرده است از قیمت حدودی انواع درب و پنجره دوجداره upvc  مورد نظر برای تعویض باخبر شود.
علاوه بر قیمت تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره ، اجرت نصاب انواع درب و پنجره دوجداره upvc نیز در پروژه محاسبه شده و به قیمت نهایی اضافه میشود زیرا در طرح تعویض پنجره های معمولی با انواع درب و پنجره دوجداره upvc علاوه موارد مربوط به نصب، برش و خارج کردن اجزای پنجره قدیمی نیز مطرح است که در بخش تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب به طور کامل توضیح دادیم. هزینه دوجداره کردن پنجره قدیمی در مقابل مزایای بی نظیر ان قابل مقایسه نیست و بی شک در دنیای امروز خیلی بیشتر احساس می شود ، همچنین پروفیل مورد نظر شما برای ساخت  انواع درب و پنجره دوجداره upvc بسیار حائز اهمیت است.
از جمله مزایای تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• عایق مناسب در برابر گرما و سرما
• مانع نفوذ گرد و غبار، دود و آلودگی های محیطی
• عایق صوت تا ۷۵ دسیبل
• قابلیت نصب شیشه های دو و سه جداره
• قابلیت نصب یراق آلات استاندارد
 مزایای تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره:
عایق گرما و سرما: طبق مطالعات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، ۴۸ درصد راه های نفوذ هوا از پنجره ها و ۲۴ درصد از درها است. عایق بودن شیشه ها، اتلاف انرژی های سرمایشی و گرمایشی را تا ۴۵ درصد کاهش می دهد.
عایق صوتی:شیشه های چند جداره، نوع گاز مصنوعی بین شیشه ها، استفاده از درزگیرهای لاستیکی مناسب و همچنین فضای متخلخل پروفیل های UPVC، موجب شده این پنجره ها نسبت به پنجره های فلزی سبکتر بوده، در عین حال عایق خوبی در مقابل صوت می باشند و مقاومت کافی در برابر باد و طوفان و لرزش در هنگام باد از خود بروز دهند.

پنجره دوجداره بیمارستان

کارایی و تنوع شکل و رنگ:تنوع رنگ و قابلیت ساخت با طرح های متنوع، پنجره ها را برای هر نوع معماری مناسب می سازند. قابلیت چرخش پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی به وسیله چرخش دستگیره:امکان استفاده راحت برای تهویه ی هوا یا باز و بسته کردن پنجره ها را فراهم می سازد.
اقتصادی:پنجره های یو پی وی سی نیاز به رنگ آمیزی ندارند و بنا به درخواست مشتری به صورت سفید و یا رنگی تولید می شود. درب و پنجره های UPVC به راحتی با محلول های آب و صابون تمیز می شوند و نیازی به جلا و رنگ آمیزی دوره ای ندارد.