تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره , تعویض,یراق,آلات,استاندارد,پنجره,دو,سه,جداره,, تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره

تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره

چهارشنبه 12 مهر 1396
12:59 ب.ظ
بهرام پروهانبحث ایمنی و ضدسرقت بودن پنجره ها در تمام انتخابات انسان نقش مهمی دارد همانطور که شما در خرید ماشین ، منزل و… به این مسئله توجه خاصی دارید ,یراق مورد استفاده در پنجره دوجداره یو پی وی سی باید به گونه ای طراحی شود که ورود افراد از بیرون به داخل را غیرممکن سازد که این امر به وسیله تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره امکان پذیر می باشد.

یراق آلات
بحث ایمنی و ضدسرقت بودن پنجره ها در تمام انتخابات انسان نقش مهمی دارد همانطور که شما در خرید ماشین ، منزل و… به این مسئله توجه خاصی دارید ,یراق مورد استفاده در پنجره دوجداره یو پی وی سی باید به گونه ای طراحی شود که ورود افراد از بیرون به داخل را غیرممکن سازد که این امر به وسیله تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره امکان پذیر می باشد.
پنجره های دوجداره یو پی وی سی و آلمینیومی مزایای بسیار فراوانی دارند اما به شرطی که به بهترین حالت مونتاژ شوند و متریالی که برای ساخت آنها استفاده می شوند استانداردهای لازم را را داشته باشند و توسط نصاب ماهر نصب شوند، به درستی استفاده و نگه داری گردند و در صورت بروز مشکل با سرویس کار و تعمیرکار شرکت مربوطه تماس گرفته شود. عوامل زیادی برای ماندگاری درب و پنجره یو پی وی سی و آالومینیوم وجود دارد که یکی از این موارد استفاده از یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc می باشند که در حال حاضر در برندهای مختلف آلمانی , ترک و ایرانی در بازار به عنوان بهترین با کارایی بالا شناخته می شوند، اما طریقه متصل کردن بر روی پروفیل و استفاده از آن نقش بیشتری برای ماندگاری ایفا می کنند. البته لازم به ذکر است که در صورت بروز هر مشکلی برای یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره یو پی وی سی، امکان تعمیر و تعویض آن وجود دارد و جای هیچ نگرانی نیست و بعد از تعمیرات و یا تعویض کارایی درب و پنجره های دوجداره باز میگردد. شرکت پنجره در راستای خدمت رسانی به مشتریان عزیز و بالا بردن سطح کیفیت محصولات خود از یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc در درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی خود استفاده نموده که از لحاظ کیفیت و عایق بندی جزء برندترین محصولات یراق آلات در و پنجره در تمام دنیا محسوب می شوند.
تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره
پیشرفت تکنولوژی از قبیل قفل تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره درب و پنجره یو پی وی سی و آلمینیوم آنها را از لحاظ امنیت در تراز بالایی قرار داده است. طرح های زیبا و ایمن این یراق آلات به طوری است که درب و پنجر دوجداره را از چهار جهت قفل کرده و امنیتی فوق العاده به آن می دهد و براحتی فقط با یک چرخش یک دستگیره پنجره یا درب بوسیله قفل هایی به شکل قارچی به قابهایشان محکم گردندکه سبب ایمنی بالای درب و پنجره های دو جداره upvc می گردد. یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب , تعویض , تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص دارد.
دستگیره پنجره ضد سرقت
نگهداری تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره روتو
پنجره ای که شما تولید کرده اید کیفیت بالای یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc Roto را دارد. این یعنی سهولت استفاده، کارایی عالی و دوام طولانی. کارایی و وضعیت یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc باید مطابق ضوابط زیر بررسی گردد:
عملکرد روان یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc
ثابت و محکم بودن یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc
فرسایش و خوردگی یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc
آسیب دیدگی یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc
عملکرد روان یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc
عملکرد روان یراق آلات را میتوان به وسیله حرکت دستگیره ارزیابی کرد. گشتاور قفل شدن و باز شدن دستگیره پنجره براساس استاندارد نرمال صنعتی آلمان با مقدار حداکثر ۱۰ نیوتن بر متر تعیین شده است. بازرسی را میتوان با یک آچار انجام داد. عملکرد روان را با گیریس کاری و روغنکاری و یا با رگلاژ یراق آلات میتوان بهبود بخشید. یراق آلات دو حالت بازشوی Roto برای امکان رگلاژ دوبعدی و سه بعدی طراحی شد ه اند. رگلاژ نادرست یا نامناسب یراق آلات میتواند باعث شود پنجره دیگر عملکرد مطلوب نداشته باشد .
ثابت و محکم بودن یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره یو پی وی سی
عملکرد پنجره و کارائی امنیتی آن به محکم بودن یراق آلات بستگی دارد. پایداری و محل جایگذاری هر کدام از پیچ ها باید امتحان شود. برای مثال پیچ هائی که شل شده یا شکسته شده اند به سرعت باید سفت شوند یا تعویض گردند.

یراق روتو

فرسایش و خوردگی یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره یو پی وی سی
تمام اجزای مرتبط با عملکرد یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc باید برای اجتناب از فرسایش و خوردگی براساس اطلاعات ما روانکاری یا روغ نکاری شوند.
آسیب دیدگی یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره یو پی وی سی
اجزای آسیب دیده یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc باید جایگزین شوند به ویژه اگر در ارتباط با اجزای تکیه گاه باشند.
نگهداری یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره یو پی وی سی
با روغ نکاری و گریس کاری مداوم کلیه اجزای مرتبط با یراق آلات در چهارچوب و لنگه (حداقل یکبار در سال) عملکرد روان یراق آلات را حفظ کنید و در مقابل فرسایش و خوردگی زودرس از آنها محافظت کنید. زبانه های مخفی از جنس فولاد برای جلوگیری از سایش غیرضروری نیاز به گیریس کاری مداوم دارند . به علاوه مکان پیچها باید بررسی گردند. پیچهای شل شده باید توسط یک شرکت متخصص جایگزین شوند.
تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره کدام است؟
باید توجه داشته باشید که در خرید درب و پنجره های دوجداره upvc چندین آیتم مهم را باید در نظر داشته باشید، تا بتوان کاربری بالایی را از خرید این محصول کسب کرد. هنگام تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره, آهنی, آلمینیومی و یا چوبی طبیعتا هدف اصلی رفع معایب و بهره وری بهتر از محاسن درب و پنجره های دوجداره UPVC می باشد. در انتخاب یک درب و پنجره دوجداره خوب و استاندارد و با کیفیت باید در مورد شرکت تولید کننده اطلاعات لازم را کسب کرد تا مشخص شود از چه نوع یراق آلات و جنس پروفیلی در ساخت درب و پنجره های دوجداره خود استفاده می کنند. و از همه مهمتر آیا پروفیل مصرفی آن شرکت گواهینامه های بین المللی را دارا است یا خیر..!!؟
از اصلی ترین اجزای تعیین کننده در کیفیت محصولات پنجره های دوجداره UPVC یراق آلات مصرفی می باشد تعویض یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره در نحوه عملکرد و نوع  درب و پنجره UPVC نقش اساسی را ایفا می کنند، برای مثال در درب و پنجره های دوحالته UPVC و هچنین در نوع  یراق آلات فولکس واگنی از یراق الات پیچیده با کارایی بسیار خاص استفاده شده است که برای تعویض،تعمیر و یا رگلاژ نیاز به متخصص دارد.