تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض در و پنجره دو سه جداره استاندارد , تعویض,و,پنجره,دو,سه,جداره,استاندارد,, تعویض در و پنجره دو سه جداره استاندارد

تعویض در و پنجره دو سه جداره استاندارد

جمعه 7 مهر 1396
09:00 ق.ظ
بهرام پروهانبا تعویض در و پنجره دو سه جداره استاندارد از مزایای متعدد آن ها به طور احسن استفاده فرمایید. استفاده از این درب و پنجره دوجداره غیر استاندارد، مشكلاتی از قبیل مه گرفتگی شیشه‌ها و درز بند نبودن پنجره‌های دوجداره را ایجاد نموده و نه تنها به عنوان عایق حرارتی و صوتی كارآیی لازم را ندارند بلكه مشكلات بصری جدیرا برای خریداران ایجاد می‌نمایند.


درب آکاردئونی
با تعویض در و پنجره دو سه جداره استاندارد از مزایای متعدد آن ها به طور احسن استفاده فرمایید. استفاده از این درب و پنجره دوجداره غیر استاندارد، مشكلاتی از قبیل مه گرفتگی شیشه‌ها و درز بند نبودن پنجره‌های دوجداره را ایجاد نموده و نه تنها به عنوان عایق حرارتی و صوتی كارآیی لازم را ندارند بلكه مشكلات بصری جدیرا برای خریداران ایجاد می‌نمایند.
در و پنجره دوجداره استاندارد باید دارای اجزای استانداردی از قبیل شیشه، پروفیل، گالوانیزه و یراق آلات باشد تا بهترین عملکرد و طول عمر را داشته باشد. بیشتر تلفات حرارتی ساختمان ها از طریق درو پنجره های قدیمی و غیر استاندارد صورت می گیرد در نتیجه با استفاده از در و پنجره دوجداره استاندارد در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. با توجه به تبلیغات گسترده درخصوص استفاده از در و پنجره دوجداره استاندارد به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان‌ها توسط شركت بهینه‌سازی مصرف سوخت كشور وحمایت‌های مالی صورت گرفته در زمینه تولید شیشه و در و پنجره دوجداره استاندارد ساختمانی و افزایش تولیدات داخلی و نیز با توجه به ضرورت اجرای مبحث۱۹ در ساختمان‌های در حال ساخت، در حال حاضر رویكرد قابل توجهی نسبت به استفاده و نصب در و پنجره دوجداره استاندارد در ساختمان‌های موجود و نوساز مشاهده می‌شود.

پنجره ماندگار

در و پنجره دوجداره استاندارد یو پی وی سی https://upvc.pro/ و آلمینیوم خوب به شكلی طراحی و تولید می شوند كه از نفوذ هوا و سرو صدا جلوگیری نموده و در شرایط گرم آب و هوایی، جذب گرمای حاصل از تابش خورشید را كاهش و به حداقل برساند. كاهش نشت هوا و انتقال دما، مهمترین عوامل در داشتن خانه هایی با بازده انرژی مناسب هستند. این گونه ساختمان ها از اتلاف گرما در نقاط سرد و از اتلاف سرما در نقاط گرم جلو گیری میكنند. در و پنجره دوجداره استاندارد باید حداقل دارای دو جداره باشند ولی بعضی از انواع آنها سه یا چهار جداره نیز دارند. لایه پوششی در و پنجره دوجداره استاندارد باید قابلیت منعكس نمودن اشعه مادون قرمز و ماورای بنفش را داشته، همچنین باید در برابر عوامل جوی مقاوم بوده و طوری درزبندی شده باشد كه در زمستان مانع از خروج هوای گرم و نفوذ هوای سرد و در تابستان مانع از خروج هوای خنك شود و نفوذ هوای گرم و اسباب خانه را نیز از آسیب های ناشی از نور آفتاب و رطوبت یا گردو غبار محفوظ دارد. تعویض در و پنجره دو سه جداره استاندارد https://upvc.pro/ ، روش ساده ای برای كاهش هزینه های انرژی و در نتیجه كاهش گازهای گلخانه ای می باشد. فریم های در و پنجره دوجداره استاندارد از مواد اولیه با مقاومت و استحكام بالا ساخته می شوند. هم چنین در و پنجره دوجداره استاندارد، دارای دو شیشه می باشد كه بین آنها یك فضای كاملا درزبندی شده وکیوم وجود دارد و اكثرا با گازهای آرگون یا كریپتون پر می شود.
تعویض در و پنجره دو سه جداره استاندارد : در و پنجره دوجداره استاندارد، دارای دو شیشه می باشد كه بین آنها یك فضای كاملا درزبندی شده وکیوم وجود دارد و اكثرا با گازهای آرگون یا كریپتون پر می شود. این فاصله معمولا بین ۶ تا۲۰  میلی متر است.دو جداره كردن شیشه جلوی ورود نور را نمی گیرد ولی گرمای خورشید را كاهش می دهد. از نظر میزان مصرف انرژی، پنجره دو یا سه جداره ای كه عایق حرارتی آن بیشتر باشد مناسب تر است. به طور كلی میزان عایق حرارتی در و پنجره دوجداره استاندارد به عوامل زیر بستگی دارد:
۱- نوع شیشه مصرفی
۲- تعداد لایه های شیشه موجود در پنجره یا درب دوجداره (تك، دو و چند جداره )
۳- ضخامت لایه هوایی موجود بین دوجداره شیشه
در آزمون استاندارد پروفیل در و پنجره دوجداره استانداردعواملی که مورد توجه قرار میگیرد عبارت است از:
وزن پروفیل- ابعاد پروفیل- ظاهر پروفیل- شرایط آب و هوایی- مقاومت ضربه ای پروفیل- آزمون حرارتی پروفیل- مواد اولیه
باید توجه کرد که شکل ظاهری پروفیل در هنگام آزمون استاندارد https://upvc.pro/ و همچنین در هنگام استفاده از پروفیل در ساخت در و پنجره دوجداره استاندارد upvc بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. اما اگر در هنگام تولید زد گی کوچکی روی پروفیل ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت در و پنجره دوجداره استاندارد تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است.همچنین باید توجه کرد که در هنگام نگهداری وانبار کردن پروفیل سطح آن صاف و بدون خوردگی باقی بماند.
در فرآیند تولید شیشه دوجداره در و پنجره دوجداره استاندارد مراحل زیر از اهمیت زیادی برخوردار می باشند:
تزریق گاز: بر خلاف تصور عمومی بر اینکه بین دو شیشه خلاء وجود دارد، بین دو شیشه معمولا گاز آرگون یا کریپتون تزریق می گردد. این گاز دو وظیفه اصلی دارد: یکی برای بهبود عایق بندی فضای بین دو شیشه و دیگری در شیشه های رفلکس و رنگی که احتمال واکنش لایه رفلکسی با هوای محیط وجود دارد. در این حالت این گاز مانع واکنش شده و کیفیت شیشه و رنگ آن را تا سال ها حفظ مینماید. تزریق گاز پس از پرس اولیه انجام می شود، به نحوی که هوا خارج و گاز از سوی دیگر تزریق می گردد.
عایق بندی: دراین مرحله و پس از تزریق گاز، مادۀ پلی سولفاید در فضای بین دو شیشه و اسپیسر تزریق شده و عایق بندی نهایی را تأمین مینماید و شیشه پس از خشک شدن قابل نصب بر روی پنجره ها می باشد.
مزایای تعویض در و پنجره دو سه جداره استاندارد https://upvc.pro/ :
مهمترین هدف از استفاده در و پنجره دوجداره استاندارد مقرون به صرف بودن به سبب صرفه جویی در مصرف انواع انرژی و عایق بودن آن نسبت به فضای بیرونی است . به کمک در و پنجره دوجداره استاندارد نزدیک به ۴۰% در مصرف انرژی ( سوخت. برق . آب ) صرفه جویی شده و کاهش چشمگیر هزینه های سبد خانوار را در بر دارد.
۱-عایق حرارتی
۲-عایق رطوبتی
۳-عایق صوتی
با توجه به عرضه پنجره‌های دوجداره غیر استاندارد در بازار مصرف و استفاده از محصولات بدون كیفیت و دست ساز در برخی ساختمان‌ها، اطلاع رسانی مناسب جهت استفاده از در و پنجره دوجداره استانداردامری ضروری می‌باشد. استفاده از پنجره‌های دوجداره فاقد كیفیت نه تنها به لحاظ ایجاد مقاومت حرارتی موثر نمی‌باشد بلكه شیشه‌های دوجداره نامرغوب مدت كوتاهی بعد از نصب از داخل كدر و شفافیت و كارآیی خود را از دست می‌دهند.