تبلیغات
تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد

تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد, تعویض,درب,و,پنجره,دو,سه,جداره,استاندارد,, تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد

تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد

شنبه 1 مهر 1396
01:20 ب.ظ
بهرام پروهانجلوی هزینه های جاری واتلاف انرژی باارزش خود رابا تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد بگیرید, شركت ما قابلیت تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد شما را دارا می باشد, درابتدا كارشناسان ما از محل مورد نظربازدید میكنند و در مدت ۲۴ ساعت نقشه و طرح پنجره های شما رابه همراه زمان انجام عملیات اماده میکنند.
پنجره دوجداره
جلوی هزینه های جاری واتلاف انرژی باارزش خود رابا تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد بگیرید. شركت ما قابلیت تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد شما را دارا می باشد, درابتدا كارشناسان ما از محل مورد نظربازدید میكنند و در مدت ۲۴ ساعت نقشه و طرح پنجره های شما رابه همراه زمان انجام عملیات اماده میکنند.
درب و پنجره دوجداره استاندارد باید حداقل دارای دو جداره باشند ولی بعضی از انواع آنها سه یا چهار جداره نیز دارند. لایه پوششی این پنجره ها باید قابلیت منعكس نمودن اشعه مادون قرمز و ماورای بنفش را داشته، همچنین باید در برابر عوامل جوی مقاوم بوده و طوری درزبندی شده باشد كه در زمستان مانع از خروج هوای گرم و نفوذ هوای سرد و در تابستان مانع از خروج هوای خنك شود و نفوذ هوای گرم و اسباب خانه را نیز از آسیب های ناشی از نور آفتاب و رطوبت یا گردو غبار محفوظ دارد. درب و پنجره دوجداره استاندارد ، دارای دو شیشه می باشد كه بین آنها یك فضای كاملا درزبندی شده وکیوم وجود دارد و اكثرا با گازهای آرگون یا كریپتون پر می شود. این فاصله معمولا بین ۶ تا۲۰  میلی متر است.دو جداره كردن شیشه جلوی ورود نور را نمی گیرد ولی گرمای خورشید را كاهش می دهد.
درب و پنجره دوجداره استاندارد، از اتصال دو یا چند شیشه كه بطور موازی در مقابل یكدیگر برای روی یك چهارچوب پروفیل یو پی وی سی قرارگرفته اند تشكیل شده است. امروزه دیوارهای خشتی و گلی ستنی جای خود را به دیواره های شیشه ای مرتفع براق و درخشان داده اند . این سطوح زیبای رنگی به گونه ای طراحی و اجرا شده اند كه بخوبی می توانند در برابر سرما و گرمای محیط خارجی مقاومت كرده و ضمن حفظ زیبایی محیط ، آسایش و اطمینان را برای استفاده كنندگان به ارمغان آورند. از نظر میزان مصرف انرژی، پنجره دو یا سه جداره ای كه عایق حرارتی آن بیشتر باشد مناسب تر است. به طور كلی میزان عایق حرارتی درب و پنجره دوجداره استاندارد به عوامل زیر بستگی دارد:
۱- نوع شیشه مصرفی
۲- تعداد لایه های شیشه موجود در پنجره یا درب دوجداره (تك، دو و چند جداره )
۳- ضخامت لایه هوایی موجود بین دوجداره شیشه
۴- مقاومت حررتی یا ضریب هدایتی فریم پنجره
۵- درز بندی در هنگام نصب
مزایای تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد:
جلوگیری از هدر رفت گرما و سرما
زیبایی و تنوع در رنگ
عایق صوتی
کاهش هزینه های اقتصادی و انرژی
افزایش طول عمر درب و پنجره
تعویض شیشه قدیمی پنجره دوجداره برای افزایش کارایی در مصرف انرژی
تنوع در انتخاب درب و پنجره و یراق آلات
مقاومت در برابر نفوذ آب باران
درب و پنجره دوجداره استاندارد به شكلی طراحی و تولید می شوند كه از نفوذ هوا و سرو صدا و گرد و غبار به محیط داخل جلوگیری نموده و در شرایط گرم آب و هوایی، جذب گرمای حاصل از تابش خورشید را كاهش و به حداقل برساند. كاهش نشت هوا و انتقال دما، مهمترین عوامل در داشتن خانه هایی با بازده انرژی مناسب هستند. این گونه ساختمان ها از اتلاف گرما در نقاط سرد و از اتلاف سرما در نقاط گرم جلو گیری میكنند. بیشتر تلفات حرارتی ساختمان از طریق درب و پنجره ها صورت می گیرد. به همین دلیل پنجره های دوجداره نامناسب می توانند هزینه سوخت را بسیار بالا ببرند. خرید درب و پنجره دوجداره استاندارد ، روش ساده ای برای كاهش هزینه های انرژی و در نتیجه كاهش گازهای گلخانه ای است.

پنجره یو پی وی سی
جزییات پنجره های یو پی وی سی:
هم بستگی با طبیعت :مواد یو پی وی سی صد در صد قابل بازیافت و برگشت به چرخه تولیدند . همچنین پنجره های قدیمی و ضایعات ساخت پنجره های پی وی سی می توانند خرد شده و مجددا” در ساخت دیگر محصولات مورد استفاده قرارگیرند .
عایق گرما و سرما :طبق مطالعات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت ، ۴۸ درصد راه های نفوذ هوا از پنجره ها و ۲۴ درصد آن از درها است . عایق بودن شیشه ها ، اتلاف انرژی های سرمایشی و گرمایشی را نزدیک به ۵۴ درصد کاهش می دهد .
ضد اشتعال و برق گرفتگی :دمای احتراق ماده پی وی سی ۳۸۰درجه سانتی گراد است ، که در مقایسه با پنجره های چوبی دیرتر مشتعل شده و برخلاف چوب ماده پی وی سی با دور نمودن منبع حریق خود به خود خاموش می شود .همچنین استفاده از مواد افزودنی (مولتی فایرها) سرعت انتشارحریق را بسیار کند می کند .مقاومت الکتریکی ماده یو پی وی سی بسیار بالا بوده و بدون نیاز به سیستم ارت ،خطر برق گرفتگی را به حداقل می رساند .
جلوگیری از ورود آلودگی و گرد و غبار :زوارهای لاستیکی ظریف و زیبا و با طرحهای خاص موجب جلوگیری از نفوذ گرد و غبار , رطوبت ,صدا و آلودگی ناشی از دود صنایع و اتومبیل ها می شود و این امر تا حد زیادی نگرانی خطرات ناشی از آلودگی هوا را کاهش می دهد .
ایمنی :پروفیل های گالوانیزه با ضخامت ۱٫۵ mm درون پروفیل های پی وی سی موجب استحکام بیشتر پنجره ها می گردد. استفاده از یراق آلات مناسب , ضریب ایمنی پنجره ها را دربرابر سرقت بالا می برد.
پروفیل پنجره دوجداره و تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد:
موسسه استاندارد و تحقیقات ایران تنها نهادی در کشور است که استانداردهای ملی ایران راتعیین میکند و بر همین اساس این موسسه استانداردی برای ارزیابی کیفیت پروفیل های بامقاومت ضربه ای بالا که در ساخت در و پنجره دو جداره یو پی وی سی به کار میرود در اختیار دارد که به عنوان مبحث ۶۸۴۰ شناخته میشود.به طور کلی هدف ازایجاد این استاندارد یکسان سازی و تعیین ویژگیهای پروفیل های با مقاومت ضربه ای بالا که درجهت تولید پنجره دو جداره یو پی وی سی از آنها استفاده میشود.
در استاندارد ۶۸۴۰ درب و پنجره دوجداره استاندارد واژه ها و اصطلاحاتی آمده که کاربرد زیادی دارد که عبارت اند از:
۱-پروفیل: که عبارت است از طول ماده اکسترودی با برش عرضی معین و مشخص
۲-پروفیل اصلی: که در درب و پنجره دوجداره استاندارد پروفیلی است که وظیفه تحمل مقدار بار یا وزن را تحمل می کند.
۳-پروفیل ثانویه: که در درب و پنجره دوجداره استاندارد پروفیلی است که وظیفه تحمل وزن یا بار را بر عهده ندارد.
۴-سطح قابل دید: وقتی که در یا پنجره یو پی وی سی بسته است سطح قسمتی که قابل دیدن است را سطح قابل دید گویند.
۵-مواد قالب ریزی شده: که در تهیه پروفیلها این مواد باید دارای مشخصات موجود در استاندارد باشد.
تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد: بخش ساختمان با سهمی حدود ۴۰% كل مصرف انرژی كشور، بیشترین سهم مصرف انرژی در كشور را به خود اختصاص داده است. لذا انجام اقدامات و اجرای پروژه‌های بهینه‌سازی مصرف سوخت در این بخش حائز اهمیت و ضروری می‌باشد.
یکی از موارد بسیار مهم در تعویض درب و پنجره دو سه جداره استاندارد گسترش اقدامات بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان، آگاهی رسانی به مصرف كنندگان در خصوص كیفی بودن مصالح عایقكاری حرارتی ساختمانی و میزان تاثیر گذاری آن در مصرف انرژی ساختمان و ایجاد زمینه رقابت در تولید محصولات با كیفیت بالا و منطبق با استانداردها برای تولید كننده می‌باشد.
شرکت پنجره ما با کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه هر گونه خدمات نصب و تعویض درب ها و پنجره ها می باشد. این شرکت با ارائه ضمانت نامه، این اطمینان را به شما می دهد که درب ها و پنجره های شما به بهترین حالت ممکن و در کمترین زمان نصب خواهند شد و در صورت بروز هر گونه مشکلی در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.