تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض بهترین شیشه سیم دار پنجره دو سه جداره, تعویض,شیشه,سیم,دار,پنجره,دو,سه,جداره,, تعویض بهترین شیشه سیم دار پنجره دو سه جداره

تعویض بهترین شیشه سیم دار پنجره دو سه جداره

جمعه 10 شهریور 1396
07:26 ق.ظ
بهرام پروهانتعویض بهترین شیشه سیم دار پنجره دو سه جداره برای مکان های عمومی، مدارس و دانشگاه ها ضروری است چرا که شیشه سیم دار مقاومت مناسبی در برابر انتقال شعله های آتش و دود دارد.

شیشه سیمی
تعویض بهترین شیشه سیم دار پنجره دو سه جداره برای مکان های عمومی، مدارس و دانشگاه ها ضروری است چرا که شیشه سیم دار مقاومت مناسبی در برابر انتقال شعله های آتش و دود دارد.
با تعویض بهترین شیشه سیم دار پنجره دو سه جداره مخصوصا در اماکنی که احتمال حریق بیشتری دارند امنیت را ایجاد کنید چرا که مقاومت بالایی در برابر انتقال شعله های آتش و دود دارند. امروزه نسل های جدید از شیشه ضد حریق و شیشه ضد آتش وارد بازار شده اند که به خوبی تست های مربوط به شیشه های ضد حریق را گذرانده اند و درجه بالایی از ایمنی در برابر ضربه را هم دارا می باشند. به نظر می رسد شیشه های سیمی به دلیل ضعف در مقابل ضربه، به تدریج جای خود را به سایر انواع شیشه های ضد حریق بدهد.
بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره همان هایی هستند که در درب و پنجره دوجداره مدارس و مکان های عمومی نصب شده اند. گرچه بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره مقاومت مناسبی در برابر انتقال شعله های آتش و دود دارد اما این شیشه ها نسبت به شیشه های حرارت دیده (سکوریت) یا لمینت مقاومت مناسبی دربرابر ضربه ندارند و ممکن است در هنگام ضربه خطرناک باشند. تحمل ضربه و ضد ضربه بودن عامل بسیار مهمی در مکان های فوق ازجمله مدارس، مهد کودک ها و مکان های تفریحی می باشد. برای سال های متمادی، تنها نوع شیشه ای که می توانست آزمون های ضد حریق و ضد ضربه را بگذراند، شیشه سیمی بوده است. با ورود شیشه های جدید که کارایی بهتری از بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره هم در ضد حریق و هم ضد ضربه بودن دارند، بحث ناکارآمد بودن شیشه سیمی جدی تر شده است. متخصصان و منتقدان استفاده از شیشه سیمی ابراز می کنند که با وجود ورود شیشه های جدید و کارآمدتر دلیلی برای استفاده از بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره وجود ندارد و این شیشه ها را عامل بروز بسیار از صدمات می دانند. برخی از آنها پیشنهاد تغییر قوانین و آیین نامه ها را داده اند. از طرف دیگر، متخصصان طرفدار شیشه سیمی، نصب غیر اصولی و غیر ایمن را عامل بروز صدمات می دانند.
تعویض بهترین شیشه سیم دار پنجره دو سه جداره و ضد انفجار
گروه الف: شیشه های سیم دار معمولی
در كابین های آسانسور، درب های اضطراری و درب های آشپزخانه های رستوران ها كاربرد دارند و بنا به سفارش مشتری به دو صورت خام یا سكوریت آماده تحویل می گردند. با توجه به تقاضای بالای مشتریان برای شیشه های سیم دار آسانسور ضوابط لازم برای سفارش به شرح زیر می باشد:
شیشه سیم دار در آسانسور ها:
بکارگیری شیشه مسلح (شیشه سیم دار)با مواد پلاستیکی مجاز می باشد.

شیشه سیم دار

الف- یک یا چند قسمت از سطح درب ، باید با نظر گرفتن موارد زیر شفاف باشد تا نور را از خود عبور دهد
دارای ضخامت حداقل 6میلی متر باشد
حداقل سطح شیشه خوربرای هر درب طبقه 0.015 متر مربع باشد بطوریکه مساحت قسمت شفاف حداقل 0.01 متر مربع باشد
با پهنای حداقل 60 میلی متر و حداکثر 150 میلی متر می باشد لبه پایینی بخشهای شفاف که پهن تر از80 میلی متر است، باید حداقل یک متر بالاتر باشد
گروه ب: شیشه های ضد انفجار خاص
این شیشه ها برای اتاق های كنترل، شركت های نفتی، ایستگاه های گاز كاربرد دارند. برای سفارش این شیشه ها مشتری باید مشخصات مقاومت مورد نیاز ، كاربرد شیشه  و شدت انفجار احتمالی را در اختیار شرکت بگذارد . این شیشه ها دارای فریم خاص می باشند و عموماً نصب آن توسط تیم نصب دوره دیده شركت انجام می گردد.
شرکت تولید کننده، عرضه کننده و نصب کننده و تعویض پنجره دوجداره می باشد. تنوع شیشه های موجود برای استفاده در پنجره های دو جداره یو پی وی سی به مشتریان این امکان را می دهد که با توجه به نیاز خود شیشه هایی مناسب با نوع پنجره ها و ساختمان خود انتخاب نماید. شیشه های جدید که وارد بازار می شوند باعث میشوند که انتخاب نیز برای مشتریان سخت تر و دشوارتر میگردد. یکی از انواع شیشه های جدید، شیشه مسلح (سیم دار) می باشد.
شیشه های لمینیت با طلق ۳D Elastic شفافیت بالائی دارند و میزان عبوردهی نور در آنها می تواند در حد ۰۹ % هم برسد. دوام بالای این طلق در محیط های مرطوب موجب شده است تا در این گونه شرایط كه لبه های شیشه ها پوشانده نشده است از شیشه های لمینیت با طلق ۳D Elastic استفاده شود.