تبلیغات
تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض بهترین نوع پنجره دو سه جداره

تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض بهترین نوع پنجره دو سه جداره, تعویض,نوع,پنجره,دو,سه,جداره,, تعویض بهترین نوع پنجره دو سه جداره

تعویض بهترین نوع پنجره دو سه جداره

شنبه 4 شهریور 1396
01:07 ب.ظ
بهرام پروهاناگر منزل شما نیاز به تعمیر ندارد و انجام بنایی از وقت و حوصله شما دور است، پیشنهاد ما انجام کار تعویض بهترین نوع پنجره دو سه جداره بدون کوچکترین خرابی و بنایی است تا هزینه اضافی به بار نیاورد. برای تعویض درب و پنجره اهنی و الومینیومی تنها کافی است فریم های درب و پنجره های قدیمی در چارچوب خود باقی بماند و تمام اجزای داخلی ان ها جدا شود تا درب و پنجره یو پی وی سی بنا بر سلیقه شما نصب گردد.
تعویض پنجره های قدیمی
اگر منزل شما نیاز به تعمیر ندارد و انجام بنایی از وقت و حوصله شما دور است، پیشنهاد ما انجام کار تعویض بهترین نوع پنجره دو سه جداره بدون کوچکترین خرابی و بنایی است تا هزینه اضافی به بار نیاورد. برای تعویض درب و پنجره اهنی و الومینیومی تنها کافی است فریم های درب و پنجره های قدیمی در چارچوب خود باقی بماند و تمام اجزای داخلی ان ها جدا شود تا درب و پنجره یو پی وی سی بنا بر سلیقه شما نصب گردد.
با تعویض بهترین نوع پنجره دو سه جداره دیگر نیازی به استفاده از پنجره هایی قدیمی مانند پنجره های آلومینیومی ، چوبی و آهنی است. بهترین پنجره دوجداره پنجره ای است که در برابر شرایط جوی گوناگون مقاوم  و تغیر رنگ ندهد و در برابر , سرو صدا , سرما , گرما , گردو غبار , رطوبت و اب باران غیرقابل نفوذ باشد. پنجره دو جداره از مواد مرغوب ساخته شود و نکات عایق بندی در ساخت آن و نیز ساخت شیشه دوجداره صورت پذیرد، می توان به آنچه از نصب این نوع پنجره های انتظار داشت دست یافت. اما با قیمت بالای استفاده از مواد مرغوب، پنجره های دارای قاب آلومینیومی که از شیشه های دوجداره استاندارد استفاده می نمایند به عنوان جایگزینی مناسب مطرح شده است. در مورد عدم عایق بودن قاب آن در مورد حرارت، سازندگان معتقد هستند که این تلفات حرارتی کمتر از ۱۰% می باشد و با توجه به قیمت تعویض بهترین نوع پنجره دو سه جداره آن، عدم تغییر شکل با گذشت زمان و رنگ پذیری مناسب آن، گزینه ای قابل بررسی در انتخاب پنجره دوجداره می باشد. با تعویض بهترین نوع پنجره دو سه جداره به امنیت و آرامش برسید.
مقایسه انواع پنجره از نظر جنس و مزایای کاربردی:
پنجره های آهنی :
پنجره های آهنی نیز به صورت دوجداره قابل ساخت می باشند. حسن آنها قیمت مناسب تر ، قابل ترمیم بودن (مثلا در صورت شکستگی لولاها) و رنگ پذیری مناسب می باشد. اما همان مشکلات عایقی پنجره های آلومینیومی را داراست. به علاوه درزگیری آن نیز معمولا به درستی قابل انجام نبوده و در هنگام بارندگی باعث نفوذ آب از اطراف به داخل پنجره می شود. زنگ زدگی به مرور زمان از دیگر مشکلات این نوع پنجره ها می باشد.
پنجره های چوبی :
چوب سرما و گرما را عبور نمی دهد. اما چوب خاصیت شكنندگی و سوراخ شدن دارد. بنابراین در طول زمان به خصوص در قسمت های خارجی ترك خورده و می شكند.
پنجره  دوجداره  upvc :
تعویض بهترین نوع پنجره دوجداره: پنجره های یو پی وی سی از ماده سخت و محكم UPVC ساخته شده است. شكل چند محفظه ای آن باعث می شود در مقابل هدر رفتن گرما و سرما و تعریق مقاوم باشد. پنجره دوجداره زمانیكه در برابر گرما و سرمای خیلی زیاد قرار می گیرد تغییر شكل نمی دهد. هسته فلزی آن تضمین می كند كه UPVC فرم و پایداری خود را حفظ می كند. گوشه های درب ها و پنجره های UPVC به صورت مكانیكی بهم متصل نمی شوند بلكه به یكدیگر جوش داده می شوند كه باعث می گردد درب یا پنجره به صورت یك قالب بهم پیوسته و یك تكه باشد در صورتی که این نوع پنجره ها توسط سازندگان معتبر ساخته نشود، با گذشت زمان اندکی از نصب آن دچار تغییر حالت شده و فرم عایق بندی آن از بین می رود.
ساختار پنجره دوجداره:
اساس پنجره دوجداره، شیشه دوجداره آن می باشد. سیستم شیشه دو جداره شامل دو یا چند لایه شیشه که به طور موازی در فواصل مساوی از یکدیگر قرار گرفته اند و توسط اسپیسر در دور تادور آن ، از هم جدا شده اند. فضای بین شیشه ها را می توان با هوا یا گاز آرگون (عایق حرارتی) وهمچنین گاز SF6 (عایق صوتی) و یا ترکیبی از هردو با فشاری تقریبا معادل فشار هوا پر نمود. در شیشه های دو جداره غالباً از اسپیسرهای آلومینیمی استفاده می شود که درون اسپیسر را با ماده رطوبت گیر (سیلیکا ژل) پر می کنند که این ماده سبب جذب رطوبت هوای مابین دو شیشه می گردد و توسط مواد درزگیر مناسب ، کاملاً آب بندی شده است.
معیار های مهم در انتخاب و تعویض بهترین نوع پنجره دوجداره
پروفیل:‌ پروفیل مهمترین عامل در انتخاب یك پنجره دو جداره است. پروفیل های مختلفی از شركت های ایرانی و خارجی با قیمت های متفاوت و جود دارند. در انتخاب پروفیل باید به اعتبار شركت سازنده،‌ مناسب بودن نوع پروفیل با نیاز شما و حصول اطمینان از عدم تغییر رنگ پروفیل upvc در طول زمان توجه كرد.

پنجره دوجداره

گالوانیزه:‌ در پنجره دو جداره برای افزایش استحكام پروفیل upvc از فولاد گالوانیزه استفاده می كنند. ممكن است قیمت پایین یك پروفیل به علت نازك بودن گالوانیزه آن باشد. حتماً در این مورد از شركتی كه پنجره دو جداره را از آن ها تهیه می كنید سوال نمایید.
شیشه دو جداره:  شیشه دو جداره از دو شیشه با ضخامت های مساوی یا متفاوت، اسپیسر و چسب های مربوطه تشكیل شده است. درتعویض پنجره دوجداره در انتخاب شیشه دو جداره ، در وهله اول، نوع شیشه و كیفیت آن و در وهله دوم نحوه عایق بندی و تزریق گاز بین دو شیشه مطرح می شود. معمولاً از گاز آرگون برای پر كردن فضای بین دو شیشه دو جداره استفاده می شود.
یراق آلات: یراق آلات در پنجره دو جداره شامل قفل ها، دستگیره، لولا و به طور كلی هر آنچه غیر از پروفیل و شیشه پنجره دو جداره می شود. یراق آلات از نوع باز شو به دو نوع كلی تك حالته و دو حالته تقسیم می شوند. یراق آلات دو حالته دارای كارایی بیشتری هستند. بنابراین قبل از انتخاب یراق آلات به نوع آن ها فكر كنید و با این شركت مشورت كنید. ممكن است تهیه یراق آلات دو حالته كمی گرانتر تمام شود اما راحتی و امكانات بالایی كه در اختیار شما قرار می دهد جبران اضافه قیمت اندك آن را می كند. یراق آلات موجود در بازار ایران ساخت كشورهای آلمان، تركیه و چین هستند.
تعویض بهترین نوع پنجره دو سه جداره و نقاط قوت پنجره های ساخته شده با پروفیل های یو پی وی سی (UPVC) :
آب بندی و هوا بندی بسیار مطلوب
عدم ورود باد و ضد صدا
تمیز کردن آسان
این شرکت با کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه هر گونه خدمات نصب و تعویض درب ها و پنجره ها می باشد. این شرکت با ارائه ضمانت نامه، این اطمینان را به شما می دهد که درب ها و پنجره های شما به بهترین حالت ممکن و در کمترین زمان نصب خواهند شد و در صورت بروز هر گونه مشکلی در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.