تبلیغات
تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند

تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند, تعویض,پنجره,قدیمی,پنجره,upvc,هوشمند,, تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند

تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند

یکشنبه 15 مرداد 1396
10:18 ق.ظ
بهرام پروهانیکی از تحولات صنعت ساختمان در آینده به وجود آمدن پنجره های نسل جدید است که علاوه بر طرح های مختلف، هوشمند نیز می باشند . با تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند شیشه ای را تصور کنید که با یک کلید از حالت شفاف به حالت کدر تغییر حالت میدهد, ما میتوانیم از این شیشه ها در ساخت پنجره های ساختمان ها در صورت نیاز برای عدم دید و یا در شب استفاده کنیم, همچنین در حمام یا در فروشگاه ها و نمایشگاه ها استفاده کنیم.

شیشه های هوشمند ساختمان
یکی از تحولات صنعت ساختمان در آینده به وجود آمدن پنجره های نسل جدید است که علاوه بر طرح های مختلف، هوشمند نیز می باشند . با تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند شیشه ای را تصور کنید که با یک کلید از حالت شفاف به حالت کدر تغییر حالت میدهد, ما میتوانیم از این شیشه ها در ساخت پنجره های ساختمان ها در صورت نیاز برای عدم دید و یا در شب استفاده کنیم, همچنین در حمام یا در فروشگاه ها و نمایشگاه ها استفاده کنیم.
تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند مهم ترین عامل در کاهش هزینه های مربوط به انرژی در ساختمان ها هستند. از این رو خرید و تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند کمک بسزایی در کاهش مصرف بی رویه انرژی های گران قیمت دارند چرا که پنجره دوجداره معمولی خود به تنهایی باعث صرفه جویی ۵۰% انرژی هستند استفاده از شیشه های دوجداره هوشمند این عدد را به ۷۵% رسانده و این گام بلندی در زمینه هوشمند سازی ساختمان های امروزی است.
این شرکت با استفاده و تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند توانسته رضایت مشتریان عزیز را برای خرید این متریال جلب کند. تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند مهم ترین عامل در کاهش هزینه های مربوط به انرژی در ساختمان ها و منازل هستند. از این رو داشتن شیشه پنجره دوجداره هوشمند ساختمان کمک بسزایی در کاهش مصرف بی رویه انرژی های گران قیمت دارند.  اگر چه اجرای پروژه های تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند و هوشمندسازی باعث افزایش هزینه های ساختمان میشود اما با کاهش هزینه های جانبی ساختمان در معدود زمانی هزینه های اولیه را تامین میکند و آرامش و امنیت خانه ها و ساختمان های تجاری و دولتی را دوچندان میکند.

مبحث 19 مقررات ملی ساختمان

مزایای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره  دوجداره هوشمند: با هوشمندسازی ساختمان خانه شما تبدیل به لوکس ترین و رویایی ترین خانه میشود که مدیریت و کنترل لوازم از راه دور ممکن است. شما از طریق سنسورهای داخل ساختمان و اینترنت تبلت یا گوشی همراه خود قادر به مدیریت همه ی قسمت های خانه از جمله: کنترل روشنایی ساختمان, کنترل سیستم های گرمایشی و سرمایشی, کنترل باز و بسته بودن در و پنجره, دوربین های مدار بسته, کنترل افزایش دما برای جلوگیری از آتش سوزی, کنترل نفوذ گاز و … خواهید بود که با این امکانات هوشمند در مصرف برق و اتلاف انرژی به طور چشمگیری صرفه جویی میشود.
مبحث 19 مقررات ملی ساختمان
امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی گرایش به سمت یافتن راهکاری برای کاهش هدر رفت انرژی ساختمان و عایق بندی در برابر سرما و گرما و الودگی صوتی افزایش یافته، برای این کار طبق مطالعات گسترده تمرکز بیشتر روی پنجره دوجداره است. بنابراین سعی بر این است که با نفوذ تکنولوژی هوشمند در دنیای صنعت و فناوری انقلاب بزرگی در تمام ابعاد زندگی انسان ها ایجاد شود. پنجره های دوجداره هم از این قائله مستثنی نیستند و تبدیل به پنجره هوشمند شده اند که اکنون مزیت های آن را بیان میکنیم:
صرفه جویی انرژی با تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc هوشمند
یا اینکه شیشه ای را تصور کنید که با یک کلید از حالت شفاف به حالت کدر تغییر حالت میدهد, ما میتوانیم از این شیشه ها در ساخت پنجره های ساختمان ها در صورت نیاز برای عدم دید و یا در شب استفاده کنیم, همچنین در حمام یا در فروشگاه ها و نمایشگاه ها استفاده کنیم. پنجره های الکتروکرومیک و پنجره های با ذرات معلق نمونه هایی از پنجره های هوشمند هستند که از طریق کنترل هوشمند و ذخیره انرژی کمک شایانی به بشر خواهند کرد. نمونه های بسیاری از این پنجره های هوشمند ساخته شده اما هنوز در جهان متداول نشده است. با تولید و استفاده انواع پنجره دوجداره در ساختمان ها، سالن های کنفرانس و ادارات به نسبت قابل ملاحظه ای از اتلاف انرژی جلوگیری میشود.